Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jak rozsvítit šedé sako? Noste ho s výraznými barvami
vložila 26.4.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak rozsvítit šedé sako? Noste ho s výraznými barvami

Vnímáte šedou barvu jako nudnou? No ano, tahle barva nepatří zrovna mezi ty jasné a výrazné, ale je jejich skvělým společníkem. Proto neschovávejte šedé sako jen na formální příležitosti, raději ho spojte s barvami a uvidíte, jak budete zářit.

V business šatníku velmi často najdeme trojici sak – černé, bílé a šedé. Všechny se skvěle hodí jak pro formální pracovní příležitosti, tak na party nebo na výlet. Velká pozornost v módním světě je už nějaký čas upřena právě na to šedé, které překvapivě nabízí mnoho kombinací. My se zaměříme na spojení s barvami. Jak šedé klasické sako udělat chic?

Nepřehlédnutelná s neony

Neonové barvy patří mezi letošní trend. Nevíte, s čím je kombinovat? Můžete právě s šedým sakem. Ať sáhnete po žluté ve všech odstínech, růžové či oranžové, neuděláte chybu. A to ve formě šatů, topů, halenek či lehkých svetříků. Na nohy oblečte dle teploty dlouhé kalhoty, džíny nebo kraťasy v barvě modré, černé nebo bílé.

 

Barvy, které máte ráda

Pro koho jsou neony moc, hravě si vystačí s barvami jako fialová, červená, písková, tyrkysová… Tentokrát do barev oblékněte spodní část. Nebo jako Sarrah Jessica Parker v jedné barvě různých odstínů od shora dolů, a samozřejmě šedé sako.

Šátkománie

Nosíte ráda klasickou kombinaci šedé sako a bílou košili či tričko? Použijete-li barevný hedvábný šátek, posunete váš outfit o level výš. Rozhodně budete vidět.

 

Třpytivé hrdlo

Že je na šátek příliš teplo či žádný barevný nemáte? Nevadí, jistě se u vás v šatníku najdou zajímavé náhrdelníky. Čím větší a výraznější, tím lépe. K šedému saku se hodí výrazné stříbrné třpytivé. Zbytek outfitu pak nechte minimalistický.

 

 

A jak by to šlo ještě jinak

Foto: Pinterest.com/ street style; archiv firem; archiv Petra K; Shutterstock.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také