Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jak nosit legíny jako kalhoty a nevypadat divně
vložila 14.4.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak nosit legíny jako kalhoty a nevypadat divně

Jsou sice univerzálním kouskem šatníku, ale jejich nošení se řídí několika pravidly. Natáhnout je můžete na sport, trávit v nich volný čas, zazářit na party i v práci. Jen je potřeba hlídat si, jak je kombinujete.

Legíny máme v šatníku všechny, ale lišíme se tím, jak a kam je nosíme. Dost to ovlivňuje tvar naší postavy. Jestliže jste super štíhlá, můžete nosit legíny i s krátkým tričkem. Avšak my ostatní bychom měly být v tomto ohledu soudnější a volit legíny přiléhavé, které nejsou absolutně upnuté a oblast pánve a zadečku decentně zakrývat. Není nic horšího než pohled na zaříznuté legíny. Na nohy obouvejte spíše boty bez podpatku, jako tenisky, baleríny, sandály, výjimku tvoří kožené legíny, tam jsou podpatky dovoleny. Vzorované legíny ponechte jen na sport. V kombinaci s legínami se držte spíše klasických barev a kombinujte maximálně dvě nebo tři. Základ víme, tak si pojďme něco vyzkoušet.

Uvolněně s džínovou bundou

Cítit se pohodově a vypadat u toho dobře můžete se čtyřmi vašimi oblíbenými kousky. Černé legíny, delší bílé tričko nebo bílá košile, džínová bunda a tenisky. Jednoduché, a tak stylové. Kdo chce a má na to postavu, délku trička a džísky může otočit.

Na trénink

Barvy vás rozveselí a dodají energii při jakémkoliv sportu. Takže na jógu, běh, do fitka, na tanec či na jakýkoliv váš oblíbený sport do barevných legín jděte. Doplňte sportovní podprsenkou, stylovou mikinou, delším volným tílkem či delší bundou. I jako přechodový outfit, než dojdete na lekci jógy, jsou barvy dovoleny.

Pro postavu jako lusk

Jestliže na sobě makáte a máte krásně vyrýsované bříško a stehna, jen se v legínách ukažte. Stejně tak štíhlé vysoké krásky si mohou nechat odhalené bříško i boky. Doplní krátkou mikinou či křivákem a vypadají fakt skvěle.

Se zajímavým topem

Legíny tvoří spodní základ a nahrazují kalhoty, jen jsou více přiléhavé. Takže až budete řešit co „nahoru“, určitě vsaďte na zajímavou delší blůzu, tuniku, košili, sako, košilové/džínové šaty nebo mikinu. Jen ať zakrývá zadeček a horní část stehen. Nazujte boty bez podpatku a máte outfit na volný čas, kafe s kamarádkou i do práce.

Dlouhý kardigan

Milujete dlouhé svetry? V zimě noste ty huňatější a v létě sáhněte po jemnějších. Dokáží krásně prosloužit a zeštíhlit postavu. Ideálním parťákem jsou legíny a tričko.

Kožené legíny

Jsou lepší na zimu, ale i v jarních chladnějších dnech či chladných letních večerech vám udělají dobrou službu. Hodí se na večírky, ale i do práce. A jsou k nim povoleny i podpatky. Do páru k nim volte stylová trička, chic halenky, krátké bundičky a výraznější šperky.

Foto: pinterest.com/street style; harpersbazaar.com; urbanoutfitters.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také