Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jak nosit béžovou, aby to nebyla nuda
vložila 13.3.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak nosit béžovou, aby to nebyla nuda

Možná o béžové někteří smýšlí, že nemá nápad, není výrazná nebo působí nudně. Ukažte jim, že to není pravda. Tahle barva má mnoho tváří, skvěle se kombinuje a hodí se pro všechny příležitosti. Chcete důkaz? Tady je.

Díky béžové můžete vypadat luxusně, minimalisticky, elegantně, klasicky, vše dokážete jednou barvou. Béžová není jen jedna, má svých padesát odstínů, které můžete využít - od tmavě velbloudí, safari béžové, pudrové až skoro růžové, khaki béžové, světle béžové až do žluta. Pokud jste spíše bledší typ, volte tmavší odstíny béžové s teplejším tónem, které nezpůsobí, že budete vypadat jako nahá. Kdo má naopak kůži tmavší, opálenější, může volit světlejší odstíny béžové.

Působí přírodně, proto se hodí pro textury typu len a bavlna. Svou výhodu má i v méně výrazné barvě, díky níž se stává součástí základní palety barev jako je černá, bílá, modrá. Skvěle tedy vypadá sama o sobě v jednobarevném outfitu, ale i v kombinaci se základními barvami a vytváří podklad, na kterém vyniknou o moc výraznější barvy jako červená, žlutá, zelená. Navíc s blížícím se létem vypadá božsky s opálenou pokožkou. Už béžové věříte? Tak pojďme kombinovat.

Párování s černým nebo bílým

Rozhodně s bílým tričkem, bílými kalhotami. Působí svěže, letním dojmem, ale stále zůstává v rovině minimalismu a elegance. Pro večerní outfit ji pak zkombinujte s černou – šaty, kabelka, kalhoty. A do třetice, oblékněte se do černo-bílo-béžového outfitu. Proč ne?

 

Akcent se zlatem

Nebeská kombinace vzniká se zlatými šperky. Budete jak zalitá sluncem. Ať si vezmete cokoliv béžového, rozhodně to doplňte zlatými náušnicemi, řetízky, hodinkami.

Se zvířecím vzorem

Máte ráda leopardí vzor či jiné zvířecí potisky a nevíte, jaké další barvy k nim zvolit, abyste nevypadala jako z cirkusu? Řiďte ses pravidly safari a pouště. Jakou barvu má písek?

 

V kontrastu s barvou

Už jen s klasickými modrými džínami vypadá nápaditě. A když se pustíte do ostřejších barev, jako jsou letos neony, způsobíte si módní závislost. Stejně tak, kdo miluje červenou, směle do červeno-béžových kombinací.

Foto: archiv Petra K.; Pinterest.com/ street style; theundone.com; iStock.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také