O ženách, které dělají to, co milují
Jak budovat byznys online | Nová série e-booků zdarma
vložila 19.11.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak budovat byznys online | Nová série e-booků zdarma

Prezentujte se na internetu profesionálně a na úrovni. Pomohou vám k tomu e-booky, které jsou psané srozumitelně, plné praktických tipů a zcela zdarma. Sérii připravila Olga Pohl, obsahová manažerka z DOMENA.cz.

Série e-booků se hodí se všem, kdo začínají s podnikáním nebo uvažují o kariérní změně. Provedeme vás prvními kroky k vlastním webovým stránkám a poradíme vám, jak na to, abyste neprodělaly kalhoty.

 

1. Vaše digitální stopa

Kdo není online, jako by nebyl

V prvním e-booku se seznámíte s internetem a možnostmi, jak se na něm zviditelnit. Dozvíte se, jaké máte možnosti, aby se o vás lidé dozvěděli. A nebojte, začít můžete v malém.

Chci být vidět na internetu

 

2. Doménou to začíná

Základ značky a webu

Jak souvisí internetová doména, webové stránky a e-mail na vlastní doméně? Máme pro vás tipy, jak si vymyslíte pěkné doménové jméno, zaregistrujete si jej - a na co všechno je dobré dát si při tom pozor.

Chci originální doménu

 

3. Plánujeme web

Dvakrát měř a jednou řež


Web je vaše výkladní skříň. Pomůžeme vám ujasnit si, jaké stránky vlastně potřebujete. Představíme různá technická řešení, jejich výhody a nevýhody, poradíme, jak najít spolehlivého poskytovatele hostingu.

Chci vlastní web

 

4. Tvoříme obsah webu

Jak chcete působit?

Usnadníme vám přípravu obsahu pro váš web. Proniknete do teorie barev, trendů současného webdesignu, zjistíte, co je to tón komunikace a jak psát texty, které budou mít šťávu. Najdete zde spoustu příkladů z praxe pro inspiraci.

Tento e-book právě připravujeme.
Jestli chcete, pošleme vám ho přímo pod stromeček.
Stačí kliknout.

Chci dostat e-book hned, jak vyjde

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také