Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Emma Watson: Z čarodějky módní múza s chic outfity na každý den. Zkuste to jako ona
vložila 14.6.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Emma Watson: Z čarodějky módní múza s chic outfity na každý den. Zkuste to jako ona

Všechno ví, všechno zná. Malá čarodějka Hermiona v podání anglické herečky Emmy Watson, která z dívky v hábitu vyrostla v ženu, jejíž styl napodobují tisíce žen. Jak by také ne. Je nadčasový, elegantní, rafinovaný a chic. Co vy na to?

Základem jejího stylu je jednoduchost, ve kterém kombinuje sportovní prvky, eleganci a minimalismus.  Vystačí si s několika barvami, které nosí na základních kouscích šatníku, a které máme všechny doma. Emma neholduje okázalosti, ale ukazuje chytrost v kombinacích. Pokud hledáte inspiraci pro každodenní oblečení, ať už jdete do kavárny, do práce nebo na večírek, rozhodně se vyplatí sledovat její styl. Tahle chytrá herečka a mluvčí kampaně OSN On for She ví, v čem zapůsobit.

V pracovním módu

Jsou-li vaše každodenní činnosti spíše charakteru pracovního, čeká vás za den řada schůzek a v kanceláři trávíte víc než polovinu dne, vsaďte na klasické kousky, tak jako Emma. Černá barva jim dominuje, v té mějte dobře padnoucí kalhotový kostýmek, černé lodičky, mokasíny, ale samozřejmě i topy a džíny. Mixujte černou s černou či s klasickou bílou košilí a tričkem a nezapomeňte na trenčkot. Po vzoru Emmy mějte vlasy vždy učesané do elegantního culíku či drdolu. K jednoduchým kombinacím si dovolte výraznou rtěnku.

 

Máte konečně volno

Můžete si dělat co chcete, věnovat se svým koníčkům, číst, vyrazit ven s přáteli, to si užívá i Emma. Její volnočasový styl si oblíbíte. Není nijak komplikovaný a pořád budete vypadat chic. Ponechává si svou základní paletu barev. Košilím se ani ve volnu nebrání, ohrne rukávy a rozepne knoflíčky, nevyhne se ani teplákům či extravagantnějším džínám. Vše zkombinuje s klasikou a nemusí se bát, že se outfit nepovede.

 

Co nikdy nezklame

Kožená bunda. Vezme si ji ke všemu. Ale nejraději ke světlému svršku, kterým je opět košile či bílé tričko. Kdo má rád kratší sukně tak jako Emma, může rozhodně kombinovat v tomto lehce rockovém módu.

 

Chcete večer oslnit

Vsaďte na ženskost s prvky pánského šatníku. Bílá košile vám bude opět k užitku. S jednobarevnou maxi sukní, wow. Světlejší barvy i na halenkách a šatech. Moc barev nekombinujte. Úplně postačí dvě. A jednu výraznou na rty. Pohrajte si s vlasy, ale zase ne moc, aby to vypadalo lehce nedbale, jakože tenhle look vám zabral nanejvýš deset minut.

 

Foto: Pinterest.com/ street style; Shutterstock.com; thebestfashionblog.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také