O ženách, které dělají to, co milují
Elegantní overal. Blýskněte se v kanceláři i ve společnosti
vložila 8.6.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Elegantní overal. Blýskněte se v kanceláři i ve společnosti

Venku je horko, v kanceláři klimatizace. Někdy je velmi těžké zkombinovat oblečení, aby vyhovovalo oběma teplotám. Zůstat elegantní, cítit se pohodlně a ustát rozdílnost teplot můžete v overalu. Ten krátký nechte na dovolenou, do práce zvolte ten dlouhý.

Výhoda? Stačí vám jeden kousek oblečení. Nemusíte ladit halenku s kalhotami či sukní, zde máte dva v jednom. Na chladnější večer či jednání, které vyžaduje hodně formální dress code, vezměte s sebou sako. Na nohy pak ideálně obujte lodičky, vaše nohy a celá postava se prodlouží, neboť budete mít jednu nerozdělenou linii. Zlaté sandály můžete volit pro méně formální prostředí, či na odpolední pobíhání po schůzkách.

Prudce elegantní

Do velmi formálního prostředí zvolte tmavé barvy jako černou a tmavě modrou, případně krémovou. Štíhlé lodičky jsou zde nutností, ideálně v barvě overalu či vděčné v nude barvě. Nezapomeňte na kvalitní spodní prádlo, kalhotky vybírejte bezešvé, tanga či brazilky. Overaly jsou velmi často ze splývavých lehkých látek, pod  kterými jsou často zřetelné okraje kalhotek. Chcete-li zvýraznit pas, volte overal s metalickými pásky. Raději volte overal s rukávy, budete-li mít bez rukávů, mějte při ruce zmiňované sako.

Lehce porušená pravidla

Kdo nepracuje v prostředí s tak striktně daným dress code a může si užívat casual formal, ten ať určitě sáhne po barvách jako je zelená a červená nebo po květech a potiscích. Tady už na doplňcích velmi šetřete. Overal je dost výrazný kousek, který nepotřebuje další zdobení. Doplnit ho můžete sandály, balerínkami i krásně zdobenými pantoflíčky. Mějte ve svém šatníku určitě dva kousky, jeden jednobarevný, elegantní pro formální příležitosti, svatbu, firemní večeře a druhý, ve kterém uvolníte pracovní atmosféru.

Co víc dodat. Rychle, jednoduše a elegantně.

Foto: Pintrest.com/ street style, Instagram.com; archiv firem

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také