Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Módní kousky, ve kterých v kanceláři zazáříte
vložila 11.11.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Módní kousky, ve kterých v kanceláři zazáříte

Stojíte každý den před skříní oblečení a přesto nevíte, co si do práce obléknout na sebe? Možná vašemu šatníku chybí pár klíčových kousků. Dokonale padnoucí sako, halenka nebo pouzdrová sukně představují základ, se kterým nikdy nešlápnete vedle. A rozhodně nemusíte mít starost, že tyto jednoduché kousky oblečení budou nudné. Vlastně právě naopak! Můžete s nimi kouzlit podle vaší fantazie přidáním několika jednoduchých triků. Jen čtěte dál…

Perfektní sako

Je to jeden z nejuniverzálnějších kousků každého „pracovního“ šatníku. Základním pravidlo je, že vám musí dokonale padnout. Vybrat si můžete z jednořadové, dvouřadové, oversize nebo vypasované varianty. Vše se musí odvíjet od vaší postavy a jejich křivek. Jak najít takové, které vám bude perfektně sedět? Alfou a omegou úspěchu je: zkoušet, zkoušet, zkoušet. Nebojte se vzít do kabinky víc různých střihů, barev i vzorů. Sama v zrcadle posoudíte, které lichotí vaší postavě a které ne. 

Halenka s vázačkou

Bílou košili už určitě v šatníku máte. Tentokrát je čas sáhnout po originálnější variantě. Košile s vázačkou patří mezi nejžhavější módní trendy, ale zároveň máte jistotu, že vám udělá službu i za několik let. Mašle nedbale uvázaná pod vaším krkem je hravým prvkem, který oživí každý váš pracovní outfit. Halenku, která původně našla inspiraci v sedmdesátých letech, navíc můžete zvolit ve veselém vzoru nebo barvě.

Pouzdrová sukně

Že úzká sukně ke kolenům není nic pro vás? Dejte jí šanci. Jen málo kousků vám v šatníku dokáže vytvořit tak svůdné křivky, jako je právě výsadou pouzdrové sukně. Vysoký pas je zvýrazní partie vašeho pasu a rozparek zase odhalí vaše krásné nohy. A tyto zázraky umí vypasovaná sukně nejen s velikostí 36. Vlastně právě naopak! U žen s plnějšími křivkami vypadá ještě lépe. Nic nezkazíte klasiky černou variantou, ale i ve výraznějších barvách vypadá tato sukně neodolatelně. 

Zavinovací šaty

Dají se nosit celoročně a sluší každému typu postavy. Světu je představila poprvé módní návrhářka Diane von Furstenberg v roce 1974 a od té doby je milují ženy po celém světě. Navíc jejich elegantní střih je ideální do každého kancelářského prostředí. S čím je nosit? Jednoznačně s párem klasických lodiček a sakem přehozeným přes ramena. A užijete je i o víkendu, kdy stačí lodičky vyměnit za tenisky nebo kozačky a místo saka obléknout koženou bundu či kabát. 

Kalhoty s puky

Společenské kalhoty se skladem na přední části nebyly příliš populární kvůli své údržbě, ale dnešní doba nabízí mnoho variant z materiálů, které vám ani při vyprání puky nezničí. Vybrat si je můžete ve variantě s vysokým pasem, ale klidně i bokové. Pokud vybíráte své první kalhoty s puky, určitě zvolte klasickou černou variantu. Bude se totiž hodit ke každé halence nebo košili, kterou máte v šatníku. Doplnit je pak stačí klasickými mokasínami, lodičkami s širším podpatkem nebo kotníkovými kozačkami. 

Foto: Pinterest, Shutterstock 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také