Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Černé šaty v zimě. Jak je nosit do práce i na party
vložila 23.11.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Černé šaty v zimě. Jak je nosit do práce i na party

Tolikrát už bylo řečeno, že jsou základem šatníku každé ženy, že už je tam všechny jistě máme. A rozhodně bychom je měly nosit. Nikdy nezklamou, sluší a jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Ani zima nám nemůže zabránit v jejich nošení. Kombinujte je s ostatními prvky šatníku a máte spoustu zajímavých outfitů.

Vezměte jedny šaty a kombinujte. Elegantněji do práce, s výraznými doplňky na firemní večírek, se zajímavým kabátem na schůzku s klientem, s barevnými detaily a boty bez podpatku s dětmi na procházku. Je to jednoduché. Šaty jsou černé plátno a vy jen měňte paletu barev a materiálů. Tady máte pár inspirací. 

Jak je nosit do práce?

Jednoduše s kabátem

Šaty jsou černé, proto k nim noste barevný či vzorovaný kabát. Bílý kabát podtrhne kontrast a božskou kombinaci vytvoří se zelenou či červenou. Tyto kousky se navzájem podtrhnou. Doplňte černými punčochami a kotníčkovými botami.

Vrstvěte nahoře

Pod korzetové šaty oblečte bílou košili či halenku, nebo černé body s dlouhým rukávem. Můžete-li si do kanceláře dovolit trochu výraznějšího outfitu, volte pod šaty vzory jako kostky či proužky.

Prodlužte délku

Ideální délka je ke kolenům, ale přeci jen nám teploty klesají, proto vy prodlužujte i šaty. Velmi vkusně i do kanceláře vypadají černé, přiléhavé, úpletové šaty v midi délce. K nim volte kotníčkové boty anebo si ponechte i podpatky.

Na firemní večírek

Vsaďte na doplňky. Výrazné šperky - náhrdelníky a náušnice ve zlaté, rozhodně perly, pásky, boty, kabelky psaníčka.

 

Jak je nosit ve volném čase?

Osvěžení, uvolnění  a odlehčenou eleganci dodáte malým černým, když černé silonky vyměníte za barevné. Noste vínové, se vzory, petrolejové, hořčicově žluté.

Bude-li opravdu zima, místo punčoch zvolte černé skinny džíny, ale úplně nejlépe černé legíny či kožené kalhoty.  Co nahoru? Klidně koženou bundu, barevný kožíšek či bundu a čepici.

 

Foto: Pinterest.com/ street style; archiv Petra K.; iStock.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také