O ženách, které dělají to, co milují
Business outfity, které můžete nosit stále dokola. Jsou jednoduché a velmi šik
vložila 10.8.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Business outfity, které můžete nosit stále dokola. Jsou jednoduché a velmi šik

Pravidla pracovních dress codů se za poslední léta změnila, o tom není pochyb. A povolují příležitostnější oblékání, otevírají dveře barvám a vzdušnějším materiálům. Černý kostýmek už vidíte jen málokdy. Proč? Protože můžete chodit do práce v mnohem zajímavějších variantách. Jednotlivé kousky se dají krásně kombinovat a jste šik. Inspirujte se naším týdenním fashion plánem.

Co k němu potřebujete? Klíčové kousky, které máte bezpochyby v šatníku, jako je košile, bílé tričko, sukně a šaty, a které nemusí být nutně strohé, nebarevné a přísně elegantní. Jednotlivé kousky můžete navzájem prostřídat a každý den budete vypadat jinak. Nechte vstoupit do svého business šatníku i některé kousky pro volný čas a vytvořte svěží, moderní pracouvní outfity. Tady máte týdenní plán.

Pondělí - barevný kostýmek a bílé tričko

Černý kostýmek je sice sázkou na jistou, je praktický, ale neumožňuje ukázat vaši osobnost. Vedle černého si tedy pořiďte ještě jeden barevný, v té barvě, která vám sluší. Kancelářskou šeď rozzáříte a stále zůstanete na profesionální úrovni. Doplňte ho bílým tričkem či košilí. Výhodou je, že získáte dva kousky, které můžete kombinovat. Ponechte si barevné sako a noste se všemi kalhotami. Nebo ponechte barevné kalhoty a měňte topy v základních barvách. Co zkusit zelený, pískově žlutý, světle růžový?

Úterý – černá bunda či sako a maxi šaty

Velmi populární varianta u fashion ikon jako Olivia Palermo. Dlouhé šaty zajistí správnou formální délku sukně a černé sako outfitu dodá elegantní ráz. U počítače v kanceláři si sako můžete sundat a na poradu a schůzku s klientem ho zas oblékněte. Většinou sedíte, takže od pasu nahoru jste elegán.

Středa – vzorovaná sukně a košile

Sukně podtrhují ženskost a nemusíte se jich vzdát ani ve formálním prostředí. Černou a šedou klasiku vyměňte za vylepšený styl v podobě gingham kostek, jemného vzorování či květin. K ní pak oblékněte jednobarevnou košili základních barev nebo jedné z barev na sukni. Samozřejmě podpatky.

 

Čtvrtek – košile, džíny a delší sako

Košile, ideálně bílá, jednobarevné světlé či tmavé džíny a zajímavé delší sako. Že se bojíte džín na pracovišti? Když je spojíte s tzv. „chytrým sakem“, které je delší, pánského střihu, pod něj dáte jednoduchou košili a na nohy černé lodičky, bát se pohoršujících pohledů nemusíte. Vždy mějte sako perfektně čisté, vyžehlené, zkrátka dokonalé.

Pátek – rolák a kalhoty

Pátky bývají uvolněnější bez nutnosti sak a košil. Elegantnější variantou trička je rolák, ať už jako triko nebo svetr. Vybírejte jednobarevné, luxusnější tkaniny a kombinujte s kalsickými kalhotami, nebo barevnými od kostýmku. Navíc, když se trochu ochladí, nepotřebujete šálky ani šátky. Navíc díky nulovému výstřihu nevypadá vyzývavě. Boty k takovému outfitu můžete volit i bez podpatku.

 

Foto: Archiv firem; Pinterest.com/ street style; iStock.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také