Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Jak nosit bílou košili slavnostně? Všechny doplňky už máte doma
vložila 20.12.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Jak nosit bílou košili slavnostně? Všechny doplňky už máte doma

Chystáte-li se na jakoukoliv oslavu, nemusíte složitě přemýšlet, co na sebe. Nemusíte nic nakupovat, stačí se podívat do skříně a spolehnout se na jeden ze základů šatník, na bílou košili. Že se hodí do spíš do práce? Omyl, skvěle s ní vykouzlíte party outfit.

Venezuelská módní návrhářka Carolina Herrera jako základ svých kolekcí zvolila bílou košili. Sama si ji velmi oblíbila a tvoří většinu jejího šatníku. Kombinovat ji není těžké, ale nejlépe vypadá jen tak ležérně rozepnutá. Ideální doplněk? Rudé rty, nebo tyhle kombinace.

S výrazným šperkem

Bílá košile je jako plátno, které můžete zdobit, a protože nás čekají slavnostní dny, nebojte se sáhnout po výrazných, velkých, luxusních špercích, samozřejmě perly, bílé i černé, šperky vrstvěte, zkrátka je ukažte. Můžete nechat límeček zapnutý a upevnit ho velkým šperkem, nebo nechte knoflíčky rozepnuté až k ňadrům a šperk nechte zářit na vaší hrudi.

S černou sukní

Máte-li černou sukni v jakékoliv délce a jakéhokoliv materiálu, našla jste skvělého parťáka k bílé košili. Není potřeba nic víc než tyto dva kousky. Košili zastrkejte do sukně, horní knoflíčky nechte ležérně rozepnuté, rukávy ohrňte a na zápěstí navlékněte výraznější náramek, nebo více jemnějších. Do uší pak navěšte větší náušnice, klidně ty delší, které se budou dotýkat límečku. Vlasy vyčešte.

 S dlouhým sakem

Tvoří pár i v běžném životě, i v tom pracovním, a mohou i ve slavnostní chvíli a na party. Stačí zvolit blyštivé materiály, samet, lesk. Košili rozepněte a nechte vykukovat rukávy z pod saka. Jestli zvolíte džíny, černé kalhoty nebo lesklou sukni, neuděláte chybu. Kdo chce prodloužit siluetu, nechá košili volně a doplní ji dlouhým šperkem.

Kdo nechce sako a už vůbec ne černé, může zvolit rozepínací svetr a doplnit jej šperkem či hedvábným šátkem v barvě kardiganu. Ideálně béžový a zlaté šperky.

Foto: pinterest.com/ street style; archiv firem; archiv Petra K.; iStock.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také