O ženách, které dělají to, co milují
Bez tiskárny se neobejde žádná z nás. Vybíráme pro vás ty nej
vložila 7.12.2017
21.6.2018
Kurzovní lístek - Exchange s.r.o.
EUR 25,650 25,950
USD 22,200 22,500
Chci
vyměnit
EUR

Bez tiskárny se neobejde žádná z nás. Vybíráme pro vás ty nej

Technologie pokročily a prakticky všechny informace k nám přicházejí v elektronické podobě. I přesto se ale jako podnikatelky neobejdeme bez pořádné tiskárny a skeneru. Ty moderní tisknou třeba z mobilního telefonu nebo umí z vytištěných papírů uspořádat data do tabulky.

Už vás nebaví běhat do copycentra, ztrácet tak čas a vynakládat na tisk mnohem víc, než je nezbytně nutné? Čtěte dál, jaké výhody vám moderní tiskárna přinese plus vybíráme několik dostupných alternativ!

Výhody moderních tiskáren

  • oboustranný tisk, který šetří přírodu i peníze
  • díky odděleným zásobníkům s tonerem tisknou levněji
  • skenují samostatně, stačí jen vložit štos papírů, které potřebujete oskenovat
  • skener je vybaven speciální funkcí, díky které rozpozná text a tabulky a sám je převede do formy, kde je možné je upravovat v počítači. Tato funkce se nazývá OCR

Jsem sama a mám malou kancelář

Tiskárnu používáte především k tisku faktur a dalších potřebných dokumentů. Nechcete do ní investovat víc než pár tisíc. NÁŠ TIP: Multifunkční tiskárna OKI MC363. Zvládá tisk, kopírování a skenování v menších objemech v profesionální kvalitě. Tiskne automaticky oboustranně a má profesionální podavač na automatické skenování až 50 listů najednou. Koupit se dá již od 5 tisíc korun. Do konce roku navíc výrobce přidává dva černé vysokokapacitní tonery pro vytištění až 3 tisíc stran zdarma.

Mám firmu

Pro vás je určena OKI MC563, která má vysokou rychlost 30 stran za minutu a jednoduché ovládání, automaticky oboustranně tiskne, skenuje, kopíruje i faxuje. Ani zde nechybí profesionální podavač na automatické skenování až 50 listů najednou. OKI MC563 lze v cenové akci pořídit pod 7 tisíc korun a výrobce k němu do konce roku navíc přidává dva černé vysokokapacitní tonery pro vytištění až 14 tisíc stran zdarma.

Chci to nejlepší

Pak sáhněte po špičkové chytré multifunkci OKI MC573 má navíc proti modelu MC563 velký 7" dotykový displej pro snadné a intuitivní ovládání. Druhým rozdílem je přítomnost platformy sXP pro snadné napojení na další firemní procesy a úložiště. Tento nejvyspělejší model lze pořídit od cca 10 tisíc korun, do konce roku k němu výrobce po registraci přidává černobílý toner na 14 tisíc stránek.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také