Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Trendy v barvách vlasů pro rok 2020, které letos určitě vyzkoušejte
vložila 16.2.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Trendy v barvách vlasů pro rok 2020, které letos určitě vyzkoušejte

Díváte se do zrcadla na svoje vlasy a říkáte si, že by to chtělo změnu? Přemýšlíte nad novou barvou? Nebo chcete zůstat u své klasiky a nic neměnit? Při vašem vlasovém rozjímání se mrkněte, jaké trendy nás v barvách čekají v roce 2020.  A pak se rozhodněte.

Máte ráda barvy a nezaleknete se ani výraznější růžové nebo modré? Možná chcete zůstat u své blond a jen ji trochu oživit? Nové desetiletí bude přát výraznějším barvám, ale hlavní zásadou, které se držte, je dle kadeřníků, aby vaše vlasy vypadaly zdravě, bohatě a měly lesk. O své vlasy se starejte a pak budou vypadat v jakékoliv barvě dobře. O těchto odstínech pro rok 2020 se zmiňte svému kadeřníkovi, je čas je zkusit.

Jasné jednolité barvy

Jde o jakousi reakci na dosavadní královnu barev a tou byla technika balayage, míchání několika odstínů. Letos kadeřníci přecházejí na jednolitou jasnou barvu. „Posouváme se k silným barvám jako onyxově černá a světle blond, tmavě černá a červená. Přichází přechod na silné, plné barvy, tóny budou tlumené,“ říká kolorista celebrit Josh Wood.

Odvážné kombinace

Koloristka celebrit Nicola Clarke říká, že rok 2020 je rokem, který má být odvážný. „Více lidí si vybírá barevnější možnosti, tak jako anglická zpěvačka Dua Lipu, které jsem na vlasy nanesla blond nahoře a tmavou dole. Odvážné a skvělé. “ Chcete-li vlasy jako ona, bude potřeba pravidelná úprava a důraz na lesk.

Barevná barva modrá

Rok 2020 dle kadeřníků bude rok barev. Letos si dávejte do hledáčku barvu roku, modrou. Ano bude i na vlasech. Ať už to budou ledově modré odstíny nebo černomodré kombinace.

Balayage jako Kate Moss zamlada

Kdo neholduje výrazným přechodům barev jako výše u zpěvačky Dua Lipy, ale líbí se mu prolínání barev, nechť se inspiruje fotografiemi Kate Moss zamlada. Měla světlejší odstín nahoře a tmavší, jen o pár odstínů vespod a vypadalo to velmi přirozeně.

Barvu zchladit

Letos budeme zchlazovat, přesměrujeme se k chladnějším odstínům s popelavými podtóny místo teplých tónů. Budou k vidění chladné čokoládové brunety a perlově stříbrné blondýnky. Ne stříbro, ale mírný tón popela.

Kaštanové vlasy

Ne všechny brunetky však barvy zchladí. Pro rok 2020 se předpovídá, že mnoho žen přejde na kaštanové vlasy, na bohatě červeno hnědou barvu. Záleží na intenzitě červené, můžete mít jen její nádech nebo ji více zvýraznit.

Kontrast

Barevný kontrast v konečcích, tak jako to nosí Demi Lovato. Snáze se udržují, podtrhují obličej, působí dramaticky a luxusně.

Kudrnaté plné odstínů

Objemné kudrliny plné odstínů barev působící přirozeně.

Foto a zdroj: Byrdie.com; instagram.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také