Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Barvy, které můžete kombinovat s hnědou. Váš outfit bude vypadat skvěle
vložila 14.9.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Barvy, které můžete kombinovat s hnědou. Váš outfit bude vypadat skvěle

Máme-li si vybrat mezi hnědou a černou, většina z nás sáhne po černé, protože ta je šik, elegantní a umí opticky zeštíhlit. Jenže barvou podzimu je právě hnědá. Vezměte ji na milost, využijte její široké škály odstínů a my vám poradíme, s jakými barvami ji kombinovat.

Mnozí lidé hnědou barvu považují za tu „ošklivou“, ale když jí dáte šanci, zjistíte, že musí mít místo ve vašem šatníku, neboť představuje velmi dobře kombinovatelnou barvu. Navíc se tahle barva kaštanů, čokolády, velblouda nebo země považuje za barvu pokory, klidu, nosí ji spolehliví, trpěliví lidé stojící pevně nohama na zemi a s umem hospodaření s penězi. A vedle kterých barev vynikne?

S vínovou

Obléknete-li tmavě hnědou s vínovou, burgunskou, bordó či tmavě červenou, neuděláte chybu. Po vzoru módní influencerky Olivie Palermo k nim můžete přidat i oranžovou a v detailech modrou. Nemáte-li žádné vínové oblečení, zapátrejte v doplňcích, například kabelkách. Bordó kabelka se bude hodit.

Se světle modrou

To je krása. Dokonalý kontrast, který dát vyniknout oběma barvám. Světle modrou košili, svetr, šátek, šperk a samozřejmě i džíny. Vše ve světle modré.

S černou

Když nedokážete opustit svou oblíbenou černou, nevadí. Spojte ji s hnědou a uvidíte, že si ladí. Černé zvolte oblečení a hnědé doplňky, nebo naopak.

S vojenskou zelenou

Další barva, která je v podzimním šatníku jako doma. Nosí se na bundách kabátech, mikinách. A s hnědou vypadá velmi dobře. 

S krémovou

Další variantou hvězdného páru může být kombinace s krémovou barvou, působí minimalisticky a elegantně.

S růžovou

Kontroverzní volba. Napsané to možná vyzní bláznivě, ale zkuste se do obou barev dohromady obléknout. Budete překvapená, jak si padnou.

S velbloudí hnědou

Hnědou kombinovat s hnědou? Ano, tmavé se světlým. S džínami vypadají skvěle.

Foto: archiv firem; pinteresst.com/street style; doplňky arde.cz;whowhatwear.com

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také