Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Asistentky jsou pro vaši firmu klíčové. Dejte o té své vědět
vložila 10.10.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Asistentky jsou pro vaši firmu klíčové. Dejte o té své vědět

Za každým úspěšným šéfem nebo šéfovou stojí skvělá asistentka nebo skvělý asistent. To vám jistě potvrdí každý, kdo má tu čest s nimi spolupracovat. Říkáte si při pohledu na tu svou či toho svého, že by si zasloužili metál? Pak máte jedinečnou příležitost proměnit slova v činy! 

Pozice asistentky se bohužel i dnes, v 21. století, potýká s řadou hloupých stereotypů. Ještě pořád se najdou lidé, kteří si pod slovem asistentka či sekretářka představí hloupoučkou dívku, co jen vaří kafe a občas zvedne telefon. 

Ovšem takový obraz nemůže být od reality vzdálenější. Asistentky (a dnes velmi často i asistenti) jsou v pravém slova smyslu pravou rukou každého manažera či šéfa.

Vaše druhé já

Asistenti a asistentky musejí mít především organizační talent, aby zvládli horu úkolů a hlavně dokázali zorganizovat svému nadřízenému celý den plný schůzek a porad. Ale to samozřejmě není vše. 

Spousta lidí ve vedoucích pozicích neumí delegovat práci na ostatní, a tak často končí zavalená prací. Pokud však máte vedle sebe asistentku, jíž můžete důvěřovat, není problém na ni některé úkoly převést. Asistent či asistentka se zkrátka stane vaším druhým já, bez kterého už si nebudete umět představit chod firmy. 

Poděkujte jim!

Měli jste také šťastnou ruku při výběru své asistentky nebo svého asistenta? Pak to dejte vědět nejen jim, ale také všem ostatním. Přihlaste ji do soutěže Asistent/ka roku!

 Soutěž Asistent/ka roku je významnou událostí, která si klade za cíl zvýšit prestiž pozici asistent/ka a ocenit ty nejlepší asistentky a asistenty z České republiky a prezentovat veřejnosti výsledky jejich práce. Tato soutěž se snaží budovat povědomí o důležitosti funkce asistentů/asistentek ve firemní struktuře a poukázat na neocenitelný přínos pro každého zaměstnavatele. Finalisté musí prokázat nejen kvality odborné a pracovní, ale také lidské, jako je loajalita, důvěra a celková integrita osobnosti (to znamená, že činy se nerozcházejí se slovy).

Přihlásit svou pravou ruku můžete buď vy, nebo to může udělat ona. Registrace probíhají do 31. října, tak nepropásněte tuto jedinečnou příležitost, jak dát světu vědět, že po svém boku máte skvělého člověka, bez kterého by byly vaše úspěchy jen zlomkem toho, co jsou díky němu! 

Více informací a podrobnosti o soutěži najdete www.asistentkaroku.cz

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také