Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Šéfkou svého času s titulem MBA
vložila 20.7.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Šéfkou svého času s titulem MBA

Není žádným tajemstvím, že většina žen se při budování kariéry potýká s větším množstvím problémů než muži. Vlivů může být několik: mateřská a rodičovská „dovolená“, neustálá péče o dítě a rodinu, méně času na sebe, změna priorit. Cítíte, že jste už mnoho času obětovaly rodině a rády byste se nyní soustředily více na sebe? Jste právě na mateřské dovolené a přemýšlíte, jak využít čas a připravit se na svoji kariéru po jejím ukončení? Ať už je to jakkoliv, dámy, dovolte, abychom vás pozvali za vzděláním.

Konkrétně se jedná o studium MBA, které vám pomůže v profesním rozvoji. Pokud aktivně přemýšlíte o nastartování své kariéry, chcete změnit zaměstnání, anebo si osvojit nové znalosti, získat nové kontakty a zapracovat na svých manažerských dovednostech, jste vhodná kandidátka. „Protože si velmi dobře uvědomujeme, jak náročné je skloubit péči o domácnost a rodinu nejen s prací, ale i s dalším vzděláváním, připravili jsme online studium, které se vám na míru přizpůsobí,“ říká Simona Probstová, manažerka vzdělávání na European School of Business & Management, instituci, která se specializuje na programy MBA.  

„Nejenže nabízíme nejmodernější formu výuky dle tzv. oxfordského modelu, ale i časovou flexibilitu, díky níž máte dostatek času na studium i pro své nejbližší. Prostě studujete kdykoliv se to hodí právě vám. Díky e-learningovému systému máte k dispozici všechny dokumenty, vzdělávací materiály, prezentace ze seminářů… Jediné, co ke studiu potřebujete, je internetové připojení,“ dodává Probstová.

V rámci jednoletého MBA studia jsou pro vás připraveny interaktivní semináře a workshopy. Jejich výuka probíhá v centru Prahy, ovšem pouze 4x za celé studium – vždy v sobotu. Konání jednotlivých seminářů znáte dopředu a vybíráte si z několika termínů. Můžete anebo nemusíte se jich účastnit. Záleží jen na vás!

Pokud hledáte způsob, jakým nastartovat kariéru, anebo se připravit na trh práce po ukončení mateřské či rodičovské dovolené, studium MBA na European School of Business & Management je správná volba. Podpoříte tím rozvoj vašich dovedností, sebeprezentace, komunikace a stejně tak si rozšíříte obzory z různých oblastí byznysu a managementu. Navíc si můžete vybrat z množství zajímavých MBA specializací a sestavit si svůj vlastní studijní plán.

Po úspěšném absolvování studia můžete naplno zrealizovat své sny, protože manažerský titul MBA vám otevírá dveře vedoucí k lepší kariéře a vyššímu vzdělání.

Neváhejte a učiňte první krok už dnes. Podejte si přihlášku a přidejte se i vy ke spokojeným absolventkám, které nastartovaly úspěšnou kariéru díky studiu MBA.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také