O ženách, které dělají to, co milují
Rodinné podnikání získává na síle, přidávají se další firmy
vložila 20.11.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Rodinné podnikání získává na síle, přidávají se další firmy

Ani na podzim nezůstává AMSP ČR s projektem Rok rodinných firem 2018 rodinným firmám nic dlužný. Každý týden se otevírají další témata, medializují rodinné firmy a problematika s nimi spojená, vyjednává podpora a hlavně se konají další setkání rodinných firem mezi sebou. Několikaletá aktivita se stala takřka hnutím za rodinné firmy, přibíráme další podnikatele a ač to nebylo původně plánováno, podařilo se nám vybudovat nejucelenější přirozenou vzdělávací infrastrukturu pro rodinné firmy.

Plzeň, Liberec, Praha, České Budějovice, Bratislava a Slavkov u Brna jsou naše zastávky jen za posledních pět týdnů, v rámci kterých jsme u benchmarkových kulatých stolů rodinných podnikatelů řešili všechny problémy předávající i nastupující generace rodinných firem.

Právě vychází další Zpravodaj Roku rodinného podnikání 2018, ke stažení na https://drive.google.com/file/d/1NgsGUWwfEl37I9plvEAHLv70pM7HXmSd/view

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také