O ženách, které dělají to, co milují
Proč dorazit na Den, kdy se mám ráda? Přečtěte si, jak může pomoci i vašemu podnikání
vložila 8.1.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Proč dorazit na Den, kdy se mám ráda? Přečtěte si, jak může pomoci i vašemu podnikání

Akce Den, kdy se mám ráda, která proběhne v sobotu 26. ledna 2019 v Praze, sice není primárně určena pro podnikatelky, ale i přesto může podnikavým ženám spoustu přinést. Ze zkušeností z minulých let tedy můžeme vyjmenovat věci, kvůli kterým stojí za to přijít.

1.)    Networking

Je k nezaplacení a na akci, kde se sejdou stovky a tisíce žen, k němu dochází zcela nenásilně. Proto si nezapomeňte plnou kapsu vizitek. Potkáte jak spotřebitelky (své potenciální zákaznice), tak i další podnikatelky (potenciální parťačky), se kterými můžete sdílet zkušenosti nebo domlouvat spolupráce. Nikdy nevíte, jaká podnikatelská příležitost se vám naskytne třeba ve frontě na kadeřnické služby.

2.) Propagace vašich produktů a služeb

Všem podnikavým ženám nabízíme stánek na akci za zvýhodněnou cenu. Pro více informací pište Andree na andrea.gawron@zenysro.cz

3.)    Dívejte se, inspirujte se a příště do toho můžete jít s námi

U velké části programu a služeb na akci Den, kdy se budu mít ráda, se snažíme o zapojení podnikavých žen. Dejte nám o sobě vědět, přihlaste se do grantového programu Podnikavá žena roku a příště tam můžete být s námi!

4.) Přijďte se dozvědět něco nového

Na akci bude na programu několik workshopů, ze kterých si každá z nás může hodně odnést jak do soukromého života, tak do podnikání. Naplánujte si den podle svých představ!

5.) Bavte se a odpočiňte si

Podnikání je někdy těžká řehole. Přijďte si dopřát den jen pro sebe, kde naberete síly do dalšího „boje“. K dispozici budou jak beauty služby, tak třeba služby duchovního charakteru. Celá akce je ZDARMA.

Těšíme se na vás!

Kamarádky, maminky a sestry vemte samozřejmě s sebou.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také