O ženách, které dělají to, co milují
Proč dorazit na Den, kdy se mám ráda? Přečtěte si, jak může pomoci i vašemu podnikání
vložila 8.1.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Proč dorazit na Den, kdy se mám ráda? Přečtěte si, jak může pomoci i vašemu podnikání

Akce Den, kdy se mám ráda, která proběhne v sobotu 23. února 2019 v Brně, sice není primárně určena pro podnikatelky, ale i přesto může podnikavým ženám spoustu přinést. Ze zkušeností z minulých let tedy můžeme vyjmenovat věci, kvůli kterým stojí za to přijít.

1.)    Networking

Je k nezaplacení a na akci, kde se sejdou stovky a tisíce žen, k němu dochází zcela nenásilně. Proto si nezapomeňte plnou kapsu vizitek. Potkáte jak spotřebitelky (své potenciální zákaznice), tak i další podnikatelky (potenciální parťačky), se kterými můžete sdílet zkušenosti nebo domlouvat spolupráce. Nikdy nevíte, jaká podnikatelská příležitost se vám naskytne třeba ve frontě na kadeřnické služby.

2.)    Dívejte se, inspirujte se a příště do toho můžete jít s námi

U velké části programu a služeb na akci Den, kdy se budu mít ráda, se snažíme o zapojení podnikavých žen. Dejte nám o sobě vědět, přihlaste se do grantového programu Podnikavá žena roku a příště tam můžete být s námi!

4.) Přijďte se dozvědět něco nového

Na akci bude na programu několik workshopů, ze kterých si každá z nás může hodně odnést jak do soukromého života, tak do podnikání. Naplánujte si den podle svých představ!

5.) Bavte se a odpočiňte si

Podnikání je někdy těžká řehole. Přijďte si dopřát den jen pro sebe, kde naberete síly do dalšího „boje“. K dispozici budou jak beauty služby, tak třeba služby duchovního charakteru. Celá akce je ZDARMA.

Těšíme se na vás!

Kamarádky, maminky a sestry vemte samozřejmě s sebou.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také