Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Podpoříme Vaše podnikání zdarma
vložila 22.3.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Podpoříme Vaše podnikání zdarma

Milé podnikavé ženy, podnikatelky, manažerky, maminky,   

ráda bych patřila mezi ty, kteří přichází s dobrými zprávami a šíří je dále.

Spousta lidí je doma, přesunuli svou pozornost ještě více na internet. Hledají novinky, inspiraci, příležitosti… V době, kdy se našemu podnikání naopak třeba tolik nedaří. A tak to pojďme společně propojit.

Pojďme těm, kteří jsou doma, dát společně příležitost a udělat jim radost v podobě testování produktů i služeb, které vy potřebujete právě nyní představit a podpořit jejich prodej na svých webech, cenových srovnávačích a nebo sociálních sítích.  

Společně se zapojenými komunitami na Testuj.to jako jsou dnes ŽENY s.r.o. a řada dalších nabízíme pro české podnikatelky a podnikatele kampaň zdarma!

Jak to proběhne:

  • Určíte typ produktu a pošlete nám k němu foto, popis, odkaz, kam vést traffic a kam sdílet recenze (do komunity, na váš web, Heureka.cz atd.)
  • Stanovíme si počet ks, které půjdou do testování, minimum je 10 a max je 100 ks (nebo 100 voucherů na službu apod.)
  • Vyberete si komunitu, na které chcete testování spustit
  • Spuštění proběhne do konce března, přihlašování by probíhalo v první půlce dubna a distribuce produktů by měla proběhnout do konce dubna
  • Jakmile uzavřeme přihlašování a vybereme testery/ky, pošleme vám databázi s poštovními adresami a produkty na testování jim odešlete sami
  • Po skončení kampaně a sdílení recenzí vám pošleme přehled v klientském účtu o počtu sdílených recenzí, NPS a dalších dat 

Na kterých komunitách můžete testování spustit:

Co tím získáte? Zvýšení povědomí o značce a produktu v komunitách s vysokou čteností (RU) a zásahem nových potenc. klientů, zvýšení návštěvnosti vašeho webu a sdílení recenzí napříč internetem. Jak kampaně vypadají, můžete vidět např. ZDE.

Pokud máte konkrétní představu, jak by Vaše kampaň s microinfluencery, tj. s vašimi novými potencionálními zákazníky, mohla v těchto dnech vypadat, napište mi zpátky na tento email.   

Všechna testování, která se spustí do konce měsíce března, podpoříme nejenom na www.testuj.to, ale osobně pošlu na celou databázi 80.000 registrovaných žen v mé komunitě. A věřím, že velkou podporu tomu dají i výše uvedené a zapojené portály se svými microinfluencery.

Přeji vám hezké dny ve zdraví a věřme, že brzy vyjde slunce 

A pokud máte o podporu zájem, napište na eva@zenysro.cz a pavlina@testuj.to 

Vaše Eva

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také