Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Studujte VŠ v Praze. Nabízí obory cestovní ruch i management leteckých podniků
vložila 10.2.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Studujte VŠ v Praze. Nabízí obory cestovní ruch i management leteckých podniků

Pokud chcete studovat vysokou školu, máte na výběr z několika desítek různých programů. Prvně si tedy ujasněte, jaké oblasti se plánujete věnovat v profesním životě. Upřednostňujete cestovní ruch, nebo by se vám zamlouvalo provozovat a řídit leteckou dopravu? V následujících řádcích vám představíme vysokou školu, která vám splní vaše sny.

Zaměřte se především na programy se širokým uplatněním. Jestliže je ve vašem hledáčku vysoká škola zaměřená do oblastí Cestovního ruchu, Letectví či dalších moderních oblastí Digitální ekonomiky, Bezpilotních leteckých systémů – dronů či Lidských zdrojů, tak vás zaujme Vysoká škola obchodní v Praze. Se správným vzděláním nastartujete úspěšnou kariéru. Uvedená VŠ v Praze nabízí prestižní studijní programy – bakalářské i navazující magisterské.

Připravte se na práci v cestovním ruchu

I když to vzhledem k současné koronavirové situaci vypadá s cestovním ruchem bledě, nemusíte se bát, že by tento stav setrvával desítky let. Jakmile se svět vzchopí a porazí pandemii onemocnění COVID-19, opět se stane cestování oblíbené. Vysoká škola obchodní v Praze vás připrav teoreticky i prakticky. Jedná se o bakalářský studijní progam, jenž vás vyzbrojí znalostmi pro práci v podnikové sféře. Uplatnění pak najdete v cestovních kancelářích, managementu hotelů a restaurací a podobně.

Staňte se důležitým článkem leteckého podniku

Velice zajímavou volbou je rovněž magisterský studijní program zaměřený do oblasti letectví na Vysoké škole obchodní v Praze. Můžete působit v managementu zahraničních leteckých podniků. Vysoká škola vás připraví na kariéru manažera evropské úrovně. Zorientujete se v letecké dopravě, získáte znalosti z oblasti zabezpečení provozu, naučíte se řešit krizové situace a získáte spoustu dalších zajímavých dovedností.

Studujte Vysokou školu obchodní v Praze, protože vám otevře bránu do nového světa a k zajímavým příležitostem. Studujte školu, kterou chcete zažít.

Foto: Shutterstock

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také