Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Stala se průvodkyní podnikatelek k úspěšnému překonání překážek. Pro Sandru je práce posláním
vložila 31.10.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Stala se průvodkyní podnikatelek k úspěšnému překonání překážek. Pro Sandru je práce posláním

Už v dětství hledala Sandra Fischmeisterová důvody, proč dělá to, co dělá, a k čemu to má být. Postupně ztrácela význam v rodině, u přátel i v pozdějším zaměstnání. A pak přišel zlom. Uvědomila si, že nejlépe si člověk pomůže sám. Z tohoto nástroje se stalo Sandřino poslání a rozhodla se pomoci lidem, kteří cítí problém v podnikání či v osobním životě.

Kam má směřovat, pochopila, když o všechno přišla

Při hledání odpovědí na to, proč dělám to, co dělám, a k čemu to má být, jsem se nakonec rozhodla sledovat tématiku osobního rozvoje a nasávala informace, který mi dávaly smysl. Dva roky mi trvalo, než jsem našla nadhled a odstup od toho všeho. Hodně jsem také sportovala a pobývala v přírodě,“ vypráví svůj příběh Sandra, jejíž cesta k sebepoznání byla dlouhá, ale úspěšná.

Teoreticky vše fungovalo výborně, prakticky jsem ale neuměla použít skoro nic z toho, co jsem se dozvěděla. A přišla jsem na to, že je čas na nadhled a odstup od všeho, co jsem prožívala,“ pokračuje. Pochopení toho všeho přišlo, když se vrátila z cest po Austrálii, Japonsku, Itálii i Německu domů a přišla o to důležité, co v životě měla. Ztratila přítele, bydlení i práci.

Metoda, která jí pomohla navrátit rovnováhu

Všechny tyto ztráty ji přiměly vyhledat pomoc a přišel zlom. „Obrovská úleva, zklidnění a nakonec rozuzlení této komplikované situace nastalo až po terapii Metodou RUŠ, během které jsem zjistila, v jakých mylných představách jsem vlastně žila. Nejzásadnější pro mě byla myšlenka, že co mi vadí, je můj problém,“ vysvětluje Sandra metodu, která jí ukázala tu správnou cestu a ovlivnila i ji v pracovním životě.

Z tohoto nástroje se stalo Sandřino poslání. Místo zaměstnání založila firmu, kterou nazvala Pure Life Flow, a začala prožívat harmonické vztahy s lidmi a své zkušenosti využívá dál. „Na ženy podnikatelky jsem se zaměřila hlavně proto, že sama podnikám a mnoho potíží a bloků znám sama dobře se své praxe. Díky metodě RUŠ jsem se zbavila překážek, které mě samotnou v podnikání brzdily. Cítím, že podporovat právě ženy na cestě ke svobodě a pohodě, je moje poslání,“ pokračuje. Dodává, že řadu bloků si neseme hlavně z dětství, kdy se rodí naše první myšlenky.

Nasbírané zkušenosti předává dál

Zkušenosti, které Sandra za všechny ty roky nasbírala, ucelila do efektivního celku. Stala se průvodkyní lidí k jejich ideálně šťastným životům. Jejími zákaznicemi nejsou pouze podnikatelky, ale i ostatní ženy, které potřebují nasměrovat v osobním životě.

Největší odměnou jsou pro Sandru spokojené klientky, které se po sezení ocitají v rovnováze v několika oblastech a tématech svého života. „Nejčastěji to jsou vztahy a konkrétní téma v podnikání. Překážky spojené s podnikáním i soukromím. Přicházejí za mnou klientky, jež v rámci svého podnikání narazily na překážku, kterou chtějí překonat. Často ale řeší i soukromé záležitosti, jako jsou vztahy a jiné osobní problémy,“ říká Sandra.

Inspiraci sbírá Sandra v přírodě a lidských příbězích. Do budoucna by ráda své služby rozšířila do zahraničí a prováděla terapie také v anglickém jazyce.

Foto: archiv Sandry Fischmeisterové

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také