Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Spojila přírodní elementy, vědu a nové technologie a v necelých třiceti letech otevřela institut estetické péče
vložila 19.7.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Spojila přírodní elementy, vědu a nové technologie a v necelých třiceti letech otevřela institut estetické péče

Ne vždy máme to štěstí, že se cítíme se svým tělem, pokožkou nebo tváří zcela spokojené a ne vždy si s daným problémem umíme poradit. Aktivním a zdravým životním stylem se dá ovlivnit spousta věcí (zpomalit proces stárnutí, mít štíhlou postavu), ale jsou i takové, na které je naše snaha krátká. Aksana Lukanava se proto rozhodla pro takové podnikání, které bude ženám (ale i mužům) přinášet dobrý pocit ze sebe sama za předpokladu zachování balancu zdraví a přirozené krásy.

Na Národní třídě v úchvatné, nedávno otevřené budově DRN otevřela Institut estetické péče a krásy pojmenovaný Aether. Jejím cílem je nabídnout všem klientům komplexní služby na jednom místě, a tak institut nabízí jak spa a wellness, tak kosmetiké služby, ale i estetickou medicínu. Můžete sem příjít jen tak relaxovat a na nejmodernějších přístrojích se nechat hýčkat pod rukama zkušených masérek a terapeutů, nebo si zajít na kosmetiku a čištění pleti, nechat si laserem odstranit chloupky, znaménka či strie a případně se svěřit do rukou špičových doktorů estetické medicíny s větším neinvazivním zákrokem (odsátí tuku, liposukce, implementace vlasů...). 

Jak souvisí přírodní elementy, které se skrávají pod řeckým slovem Aether (země, vzduch, voda a oheň) s estetickou medicínou? 

Aksana během našeho rozhovoru několikrát zdůraznila, že nejpodstatnější je pro ni souznění s přírodou, proto by nikdy nedovolila, aby estetické zákroky (botox, lifting, odsátí tuku atp.) nevypadaly přirozeně. "Jde o podtržení ženské krásy, naši doktoři by nikdy neudělali zákrok, o kterém by si mysleli, že není potřebný nebo je přehnaně umělý." Svým klientům se snaží v první řadě pomoci, a tak se občas stane, že dáma, která byla přesvědčena o tom, že potřebuje botox, odešla pouze s hloubkovým ošetřením pleti s liftingovým efektem a radou, jak o svou pleť pečovat. "Jde mi o individuální přístup, každému klientovi poskytneme konzultaci před zákrokem, uděláme fotografie před, poté mu dáme přesné istrukce jak bude zákrok probíhat, vyfotíme srovnání po zákroku a domů si odnese pokyny, jak o sebe pečovat."

Všechny služby, které institut poskytuje jsou neinvazivní a klient po ukončení zákroku odchází bez bolesti domů a nic mu nebrání v tom, aby šel druhý den do práce. "Většina našich klientů jsou právě vytížené podnikatelky, které nemají čas na dlouho trvající zákroky. Naše špičkové technologie umožňují, že klient může okamžitě fungovat. Také jsme prodloužili otevírací dobu až do 21 hod. aby i klienti, kteří tráví v zaměstnání většinu času, měli možnost objednání bez vytržení z pracovního tempa," dodává Aksana Lukanava. 

Celulitida foto před a po 12 ošetřeních pomocí Endospheres Therapy

Mladá podnikatelka je, jak sama přiznává, perfekcionista, a tak jí záleží opravdu na každém detailu. Design celého institutu se nese v přírodních barvách s použitím přírodních materiálů, které odkazují právě na již zmíněné čtyři elementy. Celým prostorem se nese zvláštní, mírumilovná a uklidňující atmosféra, personál je velice milý a jak mi Aksana prozradila, všechny terapeutky mluví minimálně dvěma jazyky (angličtina je samozřejmostí), doktoři hovoří až pěti. "Často zde máme klienty ze zahraničí, proto je náš personál také mezinárodní," vysvětluje Aksana, která sama pochází z Běloruska a v ČR žije od roku 2017. A prozrazuje, že dalším krokem je ucelená nabídka služeb institutu včetně vyzvednutí na letišti, prohlídky Prahy nebo zajištění ubytování právě pro zahraniční klientelu.

Vysoký standard nabízených služeb a péče však neznamená nedostupnost. Ceny jsou srovnatelné s konkurencí, ale kvalita služeb je vysoce převyšuje. Majitelka dbá na to, aby se zde používala pouze nejkvalitnější kosmetika (např. japonská Forlle'd kosmetika, která získala Nobelovu cenu), špičkové technologie a nejnovější přístroje a lasery od značky Lumenis, MiraDry, Hydrafacial a výjimečné spa vybavení Gharieni.

"Ručníky a župany jsem jela osobně vybírat do Vídně do továrny s dlouholetou tradicí a naši zákazníci je milují, dokonce jsme jich několik prodali, protože bez nich klient nechtěl odejít", usmívá se Aksana. A to je přesně to, čeho chce svým přístupem dosáhnout, aby se u ní klient cítil doslova jako v bavlnce.

Čím se Aether institut liší od ostatních?

  • Nejmodernější vybavení a osvědčené inovativní technologie proti stárnutí, díky kterým můžeme dosáhnout úžasných výsledků omlazení bez operace
  • Komplexní přístup řešení jakýchkoli estetických problémů bez zdravotních rizik
  • Individuální přístup a vynikající péče o každého pacienta
  • Vysoce kvalifikovaný profesionální tým 
  • Koncept all-in-one (vše na jednom místě)
Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také