top of page
Vyhledat

Startuje již 10. ročník soutěže Nastartujte se!

Aktualizováno: 9. 6. 2022

Dne 2. května odstartoval již 10. ročník soutěže Nastartujte se pro začínající podnikatele. Opět máte možnost získat až 300 000 Kč na rozjezd vašeho podnikatelského projektu. A jako bonus k 10. výročí získá každý registrovaný a schválený projekt ZDARMA nový web od firmy Webmium a webinář na právní a daňové aspekty začínajících podnikatelů od advokátní kanceláře eLegal.

A co k tomu potřebujete? IČO staré maximálně 24 měsíců, podnikatelský účet od KB a zajímavý podnikatelský projekt.

Vítězné projekty od těch ostatních odlišuje kvalitně vyplněná přihláška. Musí být poznat, že víte, kam míříte a jak se tam dostanete. Znáte své silné, ale i slabé stránky a máte jasný plán podložený čísly. Mnoho projektů se nedostane do finálových pozic díky opomenutí některých složek nákladů, jako např. náklady na marketing nebo vůbec nepočítají s vlastním ziskem.

Svou přihlášku můžete registrovat od 2. května do začátku září. Ale nečekejte dlouho, čím dříve se přihlásíte, tím více času máte na sbírání hlasů veřejnosti. Na výherce čekají velmi zajímavé ceny.

Garantem soutěže je AMSP ČR, mediálním partnerem TRADE NEWS a partnery jsou iPodnikatel, Webmium, eLegal, Performia, Fakturoid, Stable.cz, Technologické Centrum HK a PPINK.

Více informací o soutěži ZDE

Přihláška do soutěže ZDE

13 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment


kristýna ryglová
kristýna ryglová
Mar 17, 2023

Taky si pamatuju na začátky svého podnikání. Nebylo to vůbec jednoduché. Několikrát jsem to chtěla vzdát, ale manžel mě tenkrát hodně podržel a za to mu jsem vděčná. Chodila jsem na různé předášky, našla jsem si články na internetu a audioknihy o podnikání na https://progresguru.cz/audioknihy?page=1&categories=7 a postupně jsem si podnikání rozjížděla a teď jsem úspěšná paní podnikatelka :-) .

Like
bottom of page