top of page
Vyhledat

Že nejlepší dárek je zážitek? Tak to je pravda!

I když do Štědrého dne zbývá už jen pár dní, je naprosto běžné, že mnoho z nás ještě nezačalo o výběru dárku ani uvažovat. A spoléhat se na Českou poštu je v tuto dobu docela hazard. Jak tedy tuto situaci vyřešit? Je to jednoduché, spolehněte se na dárkový poukaz. Nejenom na Vánoce, ale také na narozeniny, výročí či jiný typ události se tento typ dárku hodí. Adrenalinový zážitek je něco, co obdarovaný opravdu nikdy nezapomene.


Letecké zážitky na celý život

Máte adrenalinu doma dost? Zkuste to ve vzduchu! Máte na výběr ze spousty leteckých zážitků, už je jen na vás, co obdarovanému vyberete – a vlastně, proč byste si zážitek neužili společně? Kupte si jeden poukaz i pro sebe. Výhodou je, že si můžete tento typ zážitku užít prakticky všude po celé naší republice. O jaký zážitek budete mít zájem?


Vyhlídkové lety

Vychutnejte si naši krásnou přírodu jako na dlani. Vyhlídkové lety si můžete užít jak nad Prahou, tak i nad ostatními městy a hlavně památkami, jako jsou oblíbené hrady a zámky. Nemusíte se ale vždy soustředit jenom na letadlo, adrenalinová vyhlídka je také například balonem. Samozřejmě si musíte počkat, až bude na let balonem vhodné počasí, ale věřte, toto čekání se opravdu vyplatí!


Chcete si vyzkoušet práci pilota?

Který malý kluk nebo holka někdy nezatoužili po tom být pilotem, až vyrostou? Pokud vaše srdce občas nad touto představou stále zaplesá, na nic nečekejte, a prostě si to vyzkoušejte. Využijte možnosti řízení letadla, aneb pilotem na zkoušku a kdo ví, třeba vás to tak uchvátí, že se rozhodnete věnovat se pilotování i nadále. Nemusíte hned pomýšlet na kariéru pilota, létat klidně můžete jen občasně, prostě pro radost. Samozřejmě budete celou dobu vašeho zkušebního letu pod dohledem profesionálního instruktora. V případě, že i přesto máte k létání příliš velký respekt, a prostě si na toto řízení netroufnete, zkuste prvně letecký simulátor.


Adrenalin pumpuje v žilách aneb seskok padákem

Tento letecký zážitek je opravdu pro ty otrlejší, nicméně, jak skočíte jednou, naprosto tomuto druhu adrenalinu podlehnete. Kolikrát jste se už dívali na parašutisty a říkali si, jak jsou odvážní, že zvládnou udělat ten osudný krok do prázdna? Tak teď ho udělejte i vy! Seskok padákem je opravdová výzva.


Je třeba mít ale na paměti, že se jedná o nebezpečnou zábavu – a to v případě, kdy tento zážitek zakoupíte od neprověřeného prodejce. Jde přeci o vaše zdraví, tak nevybírejte podle ceny, ale hlavně podle zkušeností konkrétní společnosti, která vám tyto zážitky nabízí. Také vsaďte na recenze mnoha spokojených zákazníků. Už jste našli, co jste hledali? Tak hurá na nákup dárkového poukazu a už se jen můžete těšit, jak si ve dvou užijete tento nezapomenutelný zážitek.


A který adrenalinový zážitek zkusíte vy?

5 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page