O ženách, které dělají to, co milují
Pomáháme Zuzce Vávrové. Instantní patchwork zkrátka frčí!
vložila 29.5.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Pomáháme Zuzce Vávrové. Instantní patchwork zkrátka frčí!

Zuzka Vávrová se v našem karlínském coworkingu poprvé objevila loni na jaře na Snídani podnikavých žen. Slovo dalo slovo, Zuzka si k nám dala inzerát do kategorie Handmade a domluvily jsme se na rozhovoru, který vyšel v létě. Článek zaujal i seznam.cz, který od nás přebírá obsah, a článek o Zuzčině podnikání si tak přečetlo téměř 80 000 lidí! A jak sama Zuzka potvrzuje, úspěch v podobě objednávek na sebe nenechal dlouho čekat. 

"Uveřejnění článku na seznam.cz na konci července mělo vliv určitě veliký, okamžitě během prvních tří dnů od uveřejnění jsem měla několik desítek objednávek. Velmi pozitivně mě překvapila ta rychlá akce, vyšel článek a lidi šli hned na web a hned objednali a ne jednu sadu nebo polštář, ale hned několik najednou! Další objednávky potom následovali i během srpna a září. Článek vidělo i hodně známých, volali mi, že mě viděli a všichni to brali jako veliký úspěch, být na seznam.cz to má váhu... Navíc se tito i zákazníci vracejí. Jsem opravdu vděčná, že i rozhovor se mnou vyšel i na seznam.cz!"

Zuzka při práci na svém produktu

Příběh Instatního patchworku

Zuzka se po mateřské nechtěla vracet do kancelářského koloběhu a řešit, kdo jí pohlídá děti, když budou nemocné. Zároveň měla během péče o malé děti dost času přemýšlet a rozhodla se, že podnikání bude její cesta. Produkt sama vymyslela z toho, co měla nejraději. „Je to sada pro začátečníky, díky které si každý zvládne sám doma ušít malý polštářek za pomoci přiloženého návodu,“ popisuje Zuzana a dodává: „Je to produkt, který bych si byla ráda koupila v době,kdy jsem dostala svůj vlastní šicí stroj a chtěla jsem si ušít nějaký pěkný polštářek. Ušetřila bych spoustu času a peněz…“ popisuje Zuzana. Celý příběh si můžete přečíst tady. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také