Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Pomáháme Olince Vančurové. Její Tartaletka už dobyla i Seznam.cz nebo Microsoft
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Pomáháme Olince Vančurové. Její Tartaletka už dobyla i Seznam.cz nebo Microsoft

Olga Vančurová měla sen - dělat koláče, které chutnají jako nebe. O ten se s námi podělila poprvé na čarodějnickém networkingu, který naše Eva již tradičně svolala pro všechny podnikavé ženy. Od té chvíle, co jsme je poprvé ochutnaly jsme věděly, že je to prostě bomba! Olinka se svou značkou Tartaletka se stala naší tradiční dodavatelkou pro interní akce a nejen to, doporučovaly jsme ji dále - třeba na akce s Marianne Bydlení nebo na akce Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

"Díky ŽENÁM s.r.o. jsem prodala koláče za více než 5 000 Kč. Čeho si ale cením ještě více je, že jsem s ŽENAMI získala úplně první zákazníky a cenné kontakty. Také rozhovor, který se mnou připravily, mi moc pomohl a používám ho pro svou prezentaci," říká dnes Olga, které se podařilo dostat své koláče už i do společností jako je Seznam.cz či Microsoft

Olgy Příběh

Olga je mladá slečna, která má elánu a vytrvalosti za dva. Své podnikání přitom rozjíždí při práci na plný úvazek - živí se jako projektová manažerka. "Jsem realista. V začátku svého podnikání chci proto svou současnou profesi časově kombinovat s pečením na objednávku a v ideálním případě se pečení věnovat více a více, dokud se nestane mou hlavní náplní práce,“ říká k tomu Olga. 

K vášni pro pečení ji přivedla maminka. „Pocházím z rodiny, kde je zvykem v sobotu dopoledne krom vaření hlavního chodu také upéct něco sladkého k odpolední „kávičce“. Míchání těsta, šlehání vaječných bílků či žmoulání drobenky jsem měla vždycky radši než vaření," vypráví Olga, pro kterou je práce vášní.

Chcete koláče od Olgy vyzkoušet? Objednávejte je tady.

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také