O ženách, které dělají to, co milují
Pomáháme Báře a Adéle z Duo Magnifique být vidět!
vložila 30.11.0001
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Pomáháme Báře a Adéle z Duo Magnifique být vidět!

Duo Magnifique (maminka Bára a její dcera Adéla) jsme potkaly poprvé koncem minulého roku, kdy nám je kolegyně Petra doporučila, když jsme hledaly, kdo vás v beauty koutku na Dni, kdy se budu mít ráda, bude stříhat a líčit. Sama Péťa se totiž chodila k Báře stříhat a byla moc spokojená. Řekly jsme si, že o to vás prostě nemůžeme připravit! A tak slovo dalo slovo a dámy na lednové akci stříhaly, líčily… A to byl jen začátek naší spolupráce!

Na jaře se nám ozvala redaktorka z Blesku pro ženy, zda prý nemáme u nás v ŽENÁCH s.r.o. nějakou skvělou ženu s dcerou, které by šly do projektu „co jsem se naučila od své maminky/dcery“. Copak o to, skvělých žen tu máme spoustu, ale v užší partě mají všichni syny! V tom si Evča vzpomněla: „A co holky z Duo Magnifique? Ty jsou naprosto úžasné!“ Narychlo je oslovujeme, jdou do toho a na výsledek se můžete podívat níže!

Uběhne další měsíc a s Bárou se opět potkávám na Dni, kdy najdu lásku, kde měla opět na starosti stříhání. "Focení kampaně pro Blesk pro ženy byl pro mě velký zážitek! Z výsledku mám velkou radost a už začínáme vymýšlet i další výstupy do médií - třeba focení s mojí maminkou (Adélky babičkou), na kterém jsme jako Duo Magnifique navíc dělaly styling. Fotky vyjdou v prvním červencovém Blesk pro ženy a budeme mít dokonce celou dvoustranu! Krásně se to řetězí a my se radujeme a jsme vděčné. První článek nám zkrátka otevřel dveře," vypráví šťastně Bára.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také