Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Hledá se Lady Bussines Moravskoslezského kraje pro rok 2019
vložila 5.9.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Hledá se Lady Bussines Moravskoslezského kraje pro rok 2019

Moravskoslezský kraj vyhlásil soutěž Lady Business Moravskoslezského kraje. V letošním roce je soutěž otevřena pro kategorii Výjimečná studentka a kategorii Manažerka.

Do kategorie Výjimečná studentka se může přihlásit studentka prezenčního studia ve SŠ, VOŠ nebo VŠ v Moravskoslezském kraji, která dosahuje v libovolné oblasti výjimečných výsledků. Např. podniká při studiu, má publikační činnost, organizuje významné akce, atd.

Do kategorie Manažerka se může přihlásit žena, která vykonává manažerskou funkci na střední a vyšší úrovni alespoň 2 roky ve firmě v MSK a řídí tým o alespoň 5ti zaměstnancích. Trvalé bydliště manažerky je v MSK. 

Vítězky obou kategorií obdrží cenu ve výši 100.000 Kč, která ale bude účelově vázána na vzdělávání, osobní image a charitativní příspěvek vámi vybrané potřebné osobě.

 

REGISTRACE PŘIHLÁŠEK DO 22. 9. 2019.

Více informací a nominace na www.ladybusiness.cz  

 

 

Je nám ctí, že jsme v letošním roce hrdým partnerem. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také