O ženách, které dělají to, co milují
Dejte o svém podnikání vědět ostatním! Rádi vám s tím pomůžeme
vložila 10.11.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Dejte o svém podnikání vědět ostatním! Rádi vám s tím pomůžeme

Start podnikání je náročná věc nejen na psychiku a peněženku. Vám všem, které jste se rozhodly riskovat trochu jistoty a získat svobodu (tvrdě vykoupenou nutností být totálně zodpovědná ), rádi pomůžeme. O prázdninách 2017 jsme se rozhodli spojit síly se společností seznam.cz, která pravidelně poskytuje místo pro naše články na své hlavní stránce. A spolupráce, dle vašich ohlasů, nosí první ovoce!

Zuzku znám ještě z minulé práce, kde jsem ji potkala na podnikatelském kurzu, když začínala. Nejen proto jí skutečně fandím. Její produkt je perfektní, vymyslela ho sama a stejně tak se sama stará o své podnikání. Připravili jsme s ní rozhovor, který si můžete přečíst tady. Právě díky rozhovoru a spolupráci se seznamem se mi Zuzka nadšeně ozvala se zpětnou vazbou. "Ze zveřejnění článku na seznamu jsem získala 26 objednávek, rozšíření povědomí o mé osobě a taky chuť do další práce. Bylo to pro mě i potvrzení, že produkt je dobrý, jen se o něm moc neví. Je to pro mě signál, na čem zapracovat a moc děkuju."

Ukázka umístění rozhovoru se Zuzkou

Máte pocit, že i o vašem produktu je třeba dát vědět? Přečtěte si článek o tom, jak s námi spolupracovat, nebo přijďte na některou z našich podnikatelských snídaní a můžeme se o tom pobavit osobně. Budeme se těšit.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také