Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Žaneta Krčilová (14)
vložila 8.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Žaneta Krčilová (14)

Žaneta Krčilová pracuje souběžně na dvou projektech. Jedním z nich je značka Milju, pod kterou vytváří knihy, kterými si lidé dávají najevo, jak moc se mají rádi. Druhý projekt vznikl v nedávné době, jedná se o aplikaci na poskytování psychoterapie on-line Hedepy. Jejím cílem je zjednodušit cestu k psychoterapii. V Milju i Hedepy spojuje podnikání s psychologií a mezilidskými vztahy. Žanetinou největší motivací je snaha dělat lidi spokojenější. V Hedepy je to díky pozitivním účinkům psychoterapie, která vede k tomu, že se lidé zpravidla cítí ve svém životě lépe. Milju lidem pomáhá, aby se dozvěděli, jak moc je má někdo blízký rád.

Více o podnikání Žanety naleznete tady. Hlasovat pro Žanetu můžete ZDE.

4 otázky pro Žanetu Krčilovou

1. Proč jste se rozhodla podnikat?

Podnikání vnímám jako možnost ovlivňovat svět kolem sebe a svůj život. Umožňuje mi totiž vytvářet věci, které mi na světě chybí a přijdou mi smysluplné. Podnikání je pro mě cestou ke svobodě.

2. Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Moc překážek jsme překonat nemusela, bylo to pro mě to nejpřirozenější, co jsem mohla udělat. Jediná překážka, kterou si pamatuji je, že jsem nevěděla, v čem mám podnikat. Věděla jsem však, že potřebuji pracovat sama na sebe a tvořit něco nového, co přináší radost. Tak jsem vzala to, co mě nejvíc baví (a to jsou vztahy) a vytvořila jsem knížky, kterými lidé své vztahy hýčkají.

3. Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Když už nad tím přemýšlíte, běžte do toho. Nečekejte až budete mít službu, nebo produkt dokonalý. Otestujte zájem hned, třeba tím, že uděláte Hithit kampaň na něco, co ještě není hotové a uvidíte, zda si to lidé koupí. A nebuďte na to sami. Pokud vám něco nejde, řekněte si o pomoc a soustřeďte se na to, v čem jste dobrá.

4. Pokud byste uspěla, na co byste využila PR podporu, kterou můžete získat?

PR podporu bych nejraději použila na to, aby se v médiích více mluvilo o tématech, která mi přijdou důležitá. Jednak je to užitečnost psychoterapie a to, jak se lidé mohou díky terapii cítit v životě lépe (tím se zabývá náš projekt Hedepy), a pak je to téma péče o naše vztahy, kterým se zabývá Milju. Myslím si, že by se na světě každému žilo lépe, kdyby věděl, jak moc je milovaný.

 

Hlasovat pro Žanetu můžete pod pořadovým číslem 14.

Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 5 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů.

Slavnostní vyhlášení proběhne v rámci Dne podnikatelů ČR, termín bude upřesněn. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také