Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Tereza Hradil Jelínková (10)
vložila 8.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Tereza Hradil Jelínková (10)

Tereza Hradil Jelínková podniká již několik let, ale mnoho lidí ji zná pouze jako modelku. Zbavit se této nálepky není snadné, Tereza se přitom věnuje mnoha dalším věcem a oblastí jejího podnikání je vícero. Největší radostí je pro ni módní značka, která pomáhá seniorkám vést aktivní život a přivydělávat si k důchodu. Tereza má ráda módu, zdravý životní styl, pohyb a setkávání s inspirativními lidmi. Těch i díky své práci potkala mnoho, procestovala celý svět a každá země ji něčím inspirovala. Vždy se snaží, aby jí zkušenosti posunuly dál a mohla začít něco nového tvořit. V současné době se připravuje, jak sama říká, na největší projekt svého života - mateřství. To ji také přivedlo k tomu, že kromě podnikání začala natáčet videa se cvičeními, která udrží budoucí maminky fit, spokojené a krásné.

Více o podnikání Terezy naleznete tady. Hlasovat pro Terezu můžete ZDE.

4 otázky pro Terezu Hradil Jelínkovou

1. Proč jste se rozhodla podnikat?

Tím, že jsem pracovala od 13 let jako modelka po celém světě, to pro mě byla jednoznačná volba. Podnikat jsem začala již při vysoké škole, kdy jsem si díky kontaktům založila svoji vlastní agenturu pro hostesky a modelky. Byl to jen další krok k doplnění mého "podnikání" modelingu. Velkým vzorem a podporou mi byl a je můj manžel. Poté, co jsem se vrátila natrvalo ze spojených států, jsem si řekla, že chci podnikáním pomáhat i někomu dalšímu. Díku tomu vznikla moje charitativní značka Ouma od Babičky, která pomáhá seniorům .

2. Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Strach z neúspěchu, který mám vlastně tak trochu stále.

3. Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Určitě začněte hned, včera už bylo pozdě, a čím starší budete, tím víc se budete bát. Důležité je mít jasnou představu a vidět Váš cíl a 100 % mu věřit.

4. Pokud byste uspěla, na co byste využila PR podporu, kterou můžete získat?

Na propagaci mého projektu a nalezení partnerů, kteří by se na něm rádi podíleli.

 

Hlasovat pro Terezu můžete pod pořadovým číslem 10.

Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 5 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů.

Slavnostní vyhlášení proběhne v rámci Dne podnikatelů ČR, termín bude upřesněn. 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také