Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Monika Vojáčková (4)
vložila 8.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Monika Vojáčková (4)

Moniku Vojáčkovou přivedlo k podnikání závažné onemocnění krční páteře, které zanechalo trvalé následky a stalo se zlomovým okamžikem jejího života. Právě díky němu vymyslela StoneBoard, reflexologickou kamennou desku, která působí na nervová zakončení na chodidlech a tím pomáhá lepšímu prokrvení organismu a startuje samoléčebné procesy v lidském těle. Autorka desky StoneBoard mimo jiné aktivně spolupracuje i s Českou podiatrickou společností, z.s. a s předními ortopedy.

Více o podnikání Moniky naleznete tady. Hlasovat pro Moniku můžete ZDE.

4 otázky pro Moniku Vojáčkovou

1. Proč jste se rozhodla podnikat?

Toužila jsem v životě po změně, zkusit něco nového a proto jsem začala podnikat, abych byla paní svého času a abych dělala to, v čem jsem dobrá, co mě naplňuje a baví. Zároveň jsem chtěla být svým konáním k užitku ostatním.

2. Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Největší překážkou pro mě bylo, jak nastavit výrobní strategii tradiční ruční výroby s přírodními materiály, jak zapojit své produkty do každodenního aktivního života v rámci České republiky, Slovenska a zejména vstup na zahraniční trhy západní Evropy.

3. Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Určitě bych jí poradila, aby se obklopila stejně zapálenými lidmi, kteří jí budou motivovat a pomohou jí jít za svým snem. Aby se nenechala odradit a když jí náhodou začne docházet energie a motivace, potom bych jí doporučila prošlápnout se bosou nohou po Reflexologické kamenné desce StoneBoard.

4. Pokud byste uspěla, na co byste využila PR podporu, kterou můžete získat?

PR podporu bych využila k rozšíření povědomí o desce StoneBoard a účincích reflexologie.


 

Hlasovat pro Moniku můžete pod pořadovým číslem 4.

Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 5 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů.

Slavnostní vyhlášení proběhne v rámci Dne podnikatelů ČR, termín bude upřesněn. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také