Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Markéta Trefná (15)
vložila 9.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Markéta Trefná (15)

Markéta Trefná tvoří udržitelnou dámskou módu pod značkou MAKU. Oblečení je šité v malých kolekcích, neboť Markéta nemá ambice šít velkosériově, a vzniká jako odraz autorčiných vlastních potřeb a stylu.

Více o podnikání Markéty naleznete tady. Hlasovat pro Markétu můžete ZDE.

4 otázky pro Markétu Trefnou

1. Proč jste se rozhodla podnikat?

V prvopočátku to byla touha něco tvořit. Pracovala jsem jako účetní v korporátu a práce mě nenaplňovala. Potřebovala jsem se realizovat v něčem, co mám ráda.

2. Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Pro mě asi bylo nejtěžší nebýt perfekcionista úplně ve všem, protože některé věci můžete posouvat postupně. Ze začátku jsem řešila každou maličkost a pak stála na místě. Překážek v podnikání bude vždy hodně, ale člověk si z toho musí vzít to pozitivní a posunout se dál.

3. Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Obklopit se někým, kdo ji bude podporovat, protože když podnikáte sama, přijde mnohokrát chvíle, kdy jste vyčerpaná, sama a nevíte najednou kam dál. Je fajn mít někoho, kdo vás podpoří, nakopne, kdo ve vás věří. Další důležitá věc je nenechat se odradit neúspěchem a milovat to, co děláte.

4. Pokud byste uspěla, na co byste využila PR podporu, kterou můžete získat?

Snažila bych se získat zpětnou vazbu od lidí, co je na mém projektu baví, kam se mohu posunout. Byla by to pro mě velká příležitost a ráda bych ji využila na maximum.

 

Hlasovat pro Markétu můžete pod pořadovým číslem 15.

Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 5 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů.

Slavnostní vyhlášení proběhne v rámci Dne podnikatelů ČR, termín bude upřesněn. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také