Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Kamila Dvořáková (3)
vložila 6.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Kamila Dvořáková (3)

Kamila Dvořáková je aktivní žena plná optimismu a životní energie. Již několik let se věnuje tradiční textilní výrobě, která je pro Mimoň a Liberecký kraj typická. Zde buduje svou značku Koza z Mimoně a snaží se kvalitními výrobky z kvalitních materiálů šířit dobré jméno české práce za hranice kraje i České Republiky. Ve volném čase se zabývá charitativní činností, kdy pomáhá kočičím útulkům. Aktivně podporuje programy kastrací venkovních koček a sama se stará o deset těchto zvířátek, která k ní přišla z ulice či útulků.

Více o podnikání Kamily naleznete tady. Hlasovat pro Kamilu můžete ZDE.

4 otázky pro Kamilu Dvořákovou

1. Proč jste se rozhodla podnikat?

Dlouho jsem pracovala v tzv. mužském oboru a měla jsem chuť odhalit svoji ženskou stránku. A také už měla dojem, že vím dost, abych se do podnikání mohla vrhnout sama.

2. Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Obavy z komunikace s lidmi, svou prací jsem odhalovala své srdce, své pocity, svou duši a lidé mi ji často nevybíravě hanili. Moje heslo bylo "Překonat to, obrnit se a vydržet".

3. Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Učte se všechno, co je k tomu potřeba - základy účetnictví, logistiku, prostudujte si třeba web jakpodnikat.cz, je tam všechno a bude se vám to hodit.

4. Pokud byste uspěla, na co byste využila PR podporu, kterou můžete získat?

PR podporu bych využila na propagaci nejen svých výrobků, které bych ráda dodávala do více řemeslných obchůdků, ale i samotných obchůdků s českou ruční prací, protože si prostě musíme pomáhat. A nesmím zapomínat na kočičky. Ty toulavé, které nemají své domovy. Těm bych chtěla touto formou pomoci také.

 

Hlasovat pro Kamilu můžete pod pořadovým číslem 3.

Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 5 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů.

Slavnostní vyhlášení proběhne v rámci Dne podnikatelů ČR, termín bude upřesněn. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také