Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hana Krauseová (7)
vložila 8.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Hana Krauseová (7)

Hana Krauseová je návrhářka, která s oblibou objevuje tvary a barvy, aby z nich vytvořila střihy a potisky. Má ráda neokázalé a vtipné věci se smyslem pro detail a vášeň pro tvorbu je jejím hnacím motorem, ale někdy také brzdou. To když se střetne s praktickými úkoly. Vedle práce pro klienty založila také vlastní značku Hanako, pod kterou tvoří textilní doplňky. Do nich promítá svou představu o dokonalých osobních kouscích. U svých kabelek dlouho ladí křivky, kreslí, lepí modely a nakonec do nich navrhne i grafickou ilustraci. Veškeré vzory jsou tištěny u profesionálů a materiál pochází z českých textilek. Vznikají tak dobře vymyšlené osobní kousky. Časově se jedná o velmi náročný proces. Největší výzvou do budoucna je pro Hanu právě zefektivnění celé výroby, aby vše fungovalo ekonomicky a ona mohla pokračovat v tom, co ji baví. 

Více o podnikání Hany naleznete tady. Hlasovat pro Hanu můžete ZDE.

4 otázky pro Hanu Krauseovou

1. Proč jste se rozhodla podnikat?

Jako návrhářka, zaměstnaná ve firmě, už jsem se neměla kam posunout. Chtěla jsem vyzkoušet, co zvládnu a toužila jsem více tvořit a uplatnit vlastní názor.

2. Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Překonávám ji každý den. Jsou to má vlastní omezení. Nejsem zrovna systematická povaha a neumím si efektivně organizovat priority. Jsem tvořivý typ, který neudělá nic dvakrát stejně, takže se musím nutit k disciplíně.

3. Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Poradila bych jí, ať nedělá všechno sama. Závidím všem podnikatelkám, které pracují ve dvou a doplňují se vzájemně tím, co umí nejlépe. Já mám jako solitér sice absolutní svobodu, ale často se nemám s kým poradit.

4. Pokud byste uspěla, na co byste využila PR podporu, kterou můžete získat?

Ráda bych svou značku Hanako více zviditelnila a dostala do povědomí zákaznic. Doplňky a kabelky, které tvořím, jsou určeny ženám s praktickým, ale svobodným duchem. Ženám, které poznají a ocení kvalitní práci a umí si udělat radost autorským kouskem. V mediálním prostoru je velmi těžké na podobné zákaznice efektivně zacílit, protože tyto ženy většinou znají hodnotu svého času a nejsou ochotné probírat se nekonečným obsahem sociálních sítí a reklam. Předměty svého zájmu si třídí a proto není lehké jim mou tvorbu představit. 

 

Hlasovat pro Hanu můžete pod pořadovým číslem 7.

Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 5 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů.

Slavnostní vyhlášení proběhne v rámci Dne podnikatelů ČR, termín bude upřesněn. 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také