Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Bohdana Kurková (9)
vložila 8.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Bohdana Kurková (9)

Bohdana Kurková je maminkou dvou dětí, samoživitelkou, která se rozhodla vyměnit jistotu zaměstnaneckého poměru za vlastní podnikání. Otevřela si kamennou prodejnu a e-shop s oblečením pro plnoštíhlé Molet.cz. Plní si tak svůj velký sen, chce světu ukázat, že každá žena může být šik a hezky upravená bez ohledu na její konfekční velikost. Z vlastní zkušenosti ví, že i plus size ženy jsou křehké a zaslouží si milou péči. Své podnikání by ráda rozšířila, neboť spokojené a někdy i dojemné reakce zákaznic jsou pro ni velkou odměnou a důkazem, že co dělá, má smysl.

Více o podnikání Bohdany naleznete tady. Hlasovat pro Bohdanu můžete ZDE.

4 otázky pro Bohdanu Kurkovou

1. Proč jste se rozhodla podnikat?

Protože jsem celoživotní majitelkou plných křivek, ráda se hezky oblékám a měla jsme pocit, že slušivé oblečení končí u velikosti 42. Proto jsem vytvořila vlastní značku. Nabízíme jen takové oblečení, které také osobně a ráda nosím. A nejen já, ale také mé plnoštíhlé kamarádky. Naše zákaznice k nám mají důvěru, protože jsme stejné jako ony a rozumíme jim. Rozhodla jsem se nejít cestou dovozu z Asie, ale námi navrhované oblečení šijí naše švadlenky z Moravy. Jsem moc ráda, že tím také podporujeme místní výrobu.

2. Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Jako samoživitelka a maminka dvou dětí jsem cítila velkou zodpovědnost za své rozhodnutí opustit jistotu zaměstnaneckého poměru a risknout vlastní podnikání.  Rozhodnutí bylo jen a jen na mně. Dnes jsem ale velmi šťastná, protože mám práci, o které jsem snila, která mě živí, naplňuje a hlavně mě neskutečně baví.

3. Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Pokud se rozhodne podnikat v tom, co jí dělá radost, je půlka úspěchu zaručena. Samozřejmě je důležité řídit se nejen city, ale mít i racionální podnikatelský plán a vizi, jak by se mělo podnikání vyvíjet. Důležité je i dobře si vybírat lidi pro spolupráci, nevzdávat se při prvním neúspěchu a hlavně mít rád své zákazníky.

4. Pokud byste uspěla, na co byste využila PR podporu, kterou můžete získat?

V případě úspěchu bych díky PR podpoře moc ráda oslovila co nejvíce žen a dostala naši značku do povědomí  širší  veřejnosti.  Byla bych vděčná, kdybychom si mohli dovolit vyslyšet  prosby našich zákaznic, které to mají k nám daleko a otevřít pobočku také v Čechách.

 

Hlasovat pro Bohdanu můžete pod pořadovým číslem 9.

Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 5 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů.

Slavnostní vyhlášení proběhne v rámci Dne podnikatelů ČR, termín bude upřesněn. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také