Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
eŽena roku 2020 Veronika Švecová nabízí šetrnou i recyklovanou vlnu a příze
vložila 3.3.2021
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

eŽena roku 2020 Veronika Švecová nabízí šetrnou i recyklovanou vlnu a příze

Projekt Podnikavá žena roku, jehož cílem je podpořit ženy v začátcích jejich podnikání pořádá již od roku 2014 společnost Ženy s.r.o. ve spolupráci s AMSP ČR. V šestém ročníku projektu vznikla z iniciativy GLS nová speciální kategorie eŽena pro soutěžící podnikající v e-commerce. Na základě veřejného hlasování byly vybrány tři nejlepší podnikatelské příběhy, jejichž protagonistky obdržely od GLS poukaz v hodnotě 15 tisíc Kč na balíkovou přepravu s aplikací e-Balík Profi.

Jednou z výherkyň je Veronika Švecová, bývalá učitelka prvního stupně základní školy. Začala podnikat v roce 2009 po narození dcery. Vyrábění háčkovaných a pletených doplňků pro dítě ji chytlo natolik, že věci, které vytvořila by její dcera nikdy neunosila. Proto je začala nabízet na internetu i ostatním maminkám. Od té doby provozuje e-shop ganella.cz, kde kromě výrobků prodává vlnu a příze z přírodních materiálů, které jsou recyklované a šetrné k životnímu prostředí. Svým zákazníkům také radí s výběrem vhodných materiálů a pomáhá s návody na pletení a háčkování.

Proč jste se přihlásila do soutěže Podnikavá žena roku?

Ráda zkouším nové věci a zúčastnit se této soutěže pro mě bylo výzvou.

Co pro Vás znamená ocenění v kategorii eŽena?

Znamená pro mě moc, protože se jednalo o hlasování veřejnosti. Hlasy posílala nejen rodina, přátelé a známí, ale hlavně zákazníci. Je to pro mě báječná zpětná vazba a potvrzení toho, že podnikám správně. Zakládám si na mnoha věcech a jednou z nich je komunikace se zákazníky. Touto cestou mi to bylo krásným způsobem vráceno.

Jak Vám výhra od GLS pomůže v podnikání?

Na rozšiřování a zdokonalování našeho e-shopu neustále pracujeme. Našim zákazníkům se snažíme nabízet novinky a komfort při nakupování. e-Balíku Profi od GLS je velmi snadnou cestou, jak přidat v e-shopu pro zákazníky další možnost volby doručení zboží, podle toho, co jim nejvíce vyhovuje.

Co byste poradila ostatním ženám, které chtějí podnikat?

Co bych poradila? Pokud mohu radit, tak se nebát s podnikáním začít. To bylo pro mě nejtěžší a stálo mě to hodně bezesných nocí. Opustit pozici zaměstnance na plný úvazek. Vystoupit z komfortní zóny, kdy vám úkoly a náplň práce určuje někdo jiný a každý měsíc dorazí výplata. Všechno má svá pro a proti. Po osmi letech podnikání vím, že to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat.

Zdroj: https://blog.gls-czech.cz/ezena-roku-2020-veronika-svecova/

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také