Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
eŽENA roku: Veronika Švecová (8)
vložila 6.10.2020
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

eŽENA roku: Veronika Švecová (8)

Veronika Švecová původně pracovala jako učitelka na I. stupni základní školy. Podnikat začala v roce 2009 po narození své dcerky. Od té doby s manželem provozují e-shop s vlnou a pomůckami s ní spojenými. Naleznete zde vlnu a příze především z kvalitních přírodních materiálů, šetrné k životnímu prostředí i recyklované. Svým zákazníkům také radí s výběrem vhodných materiálů, spotřebou a pomáhá s návody na pletení a háčkování. Veronika sama z nabízených klubek tvoří a baví jí svou tvorbou dělat radost. Kvůli práci se stále učí nové věci týkající se technologií, komunikace s klienty a prodejem na internetu. Díky podnikání si splnila sen o tom, že ji práce živí a rovněž neskutečně naplňuje.

Více o podnikání Veroniky naleznete tady

4 otázky pro Veroniku Švecovou 

1. Proč jste se rozhodla podnikat?

Důvod mého podnikání byl zcela nečekaný. Byla jsem na druhé mateřské a začala tvořit háčkované a pletené doplňky pro svou dceru. Chytlo mě to natolik, že věci, které jsem tvořila, by má dcerka neunosila, proto jsem je začala nabízet na internetu. Začali jsme spolu s manželem nakupovat příze a vlnu velkoobchodně a z toho vznikl náš e-shop.  

2. Jakou přidanou hodnotou jsou pro vás sociální sítě nebo jiné on-line kanály?

Pro mě jsou sociální sítě velmi důležité, fotím na ně novinky v přízi i v mé tvorbě. Zákazníci na ně reagují téměř okamžitě a díky fotografii se dokážou snáze rozhodnout pro koupi. Je to pro mě úžasná zpětná vazba.

3. Vaše podnikání úzce souvisí s logistikou, byla to pro Vás na začátku velká výzva?

Ano, naše podnikání je na logistice závislé. Začínali jsme s nižším počtem zásilek a pamatuji si doby, kdy jsme vše vyplňovali ručně a balíčky nosili na pobočku a čekali ve frontách. Dnes tedy dokážu ocenit on-line systémy a dopravce, kteří si u nás balíčky vyzvedávají. Vše je v klidu a s neskutečným ušetřením času.

4. Kolik balíků plánujete odeslat v příštím roce? Čekáte navýšení oproti předchozímu roku?

Velmi rádi bychom posílali  v průměru třicet zásilek denně (zatím jsme na 25) a tím odpovídám na druhou otázku. Ano, naším přáním je počet balíčků navýšit.

 

Hlasovat pro Veroniku můžete pod pořadovým číslem 8.

Z jednoho e-mailu se započítává jeden platný hlas. Z deseti žen budou vybrané 3 TOP eŽENY roku 2020 s nejvyšším počtem hlasů..

Slavnostní vyhlášení proběhne v rámci Dne podnikatelů ČR, termín bude upřesněn. 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také