Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
Alžběta si plní svůj sen. Vyrábí čelenky, které při běhu nepadají
vložila 30.10.2019
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

Alžběta si plní svůj sen. Vyrábí čelenky, které při běhu nepadají

Alžběta Ježková je důkazem, že někdy může být nepřízeň osudu impulsem pro nový a hlavně šťastný začátek.

Když dostala před pár lety výpověď v zaměstnání, rozhodla se situace využít a začít s vysněným podnikáním a realizovat nápad na výrobu čelenek do vlasů, které nekloužou, netlačí a nepadají z hlavy. Ostatně sama Bětka problémy s čelenkami při běhu kvůli svým neposedným kadeřím řešila.

Nemalý cíl

Pilně jsem šila, zkoušela různé materiály, hledala inspiraci v zahraničí. A jednoho krásného dne jsem se dočkala. Vyběhla jsem s čelenkou, která zůstala přesně tam, kde jsem ji před startem zanechala. A doma ve skříni to rozhodně nebylo. O svou radost jsem se chtěla podělit s celým světem, protože jsem si byla jistá, že podobný problém určitě neřeším jen já sama,“ popisuje své začátky Bětka. A tak vznikl úspěšný projekt BJEŽ, díky němuž má spousta žen konečně nejen při sportu čelenku, na kterou se mohou spolehnout.

Zpočátku jsem vyráběla čelenky sama, postupně jsem ale našla skvělé kolegy, kteří mi pomáhají plnit nemalý cíl – vyrábět kvalitní produkty a co nejlépe se starat o zákazníky,“ popisuje.

Žádná překážka není velká

Podnikání pro mě znamená pocit svobody, báječné zážitky, potkávání zajímavých a inspirativních lidí a v neposlední řadě výborný pocit z každého sebemenšího úspěchu. Záměrně neuvádím zápory, jelikož ty si zatím úspěšně nepřipouštím,“ říká Bětka. „Jsem odjakživa optimista. Věřím, že všechno se nějak zvládne, a když ne, svět se nezboří. Proto ani žádné překážky doposud nevnímám jako velké. Každý den překonávám dílčí překážky, ale s tím vědomím jsem se do toho pustila.“

V roce 2015 se Alžběta Ježková stala jednou z Podnikavých žen roku. „Ocenění mě určitě povzbudilo a dodalo mi sebevědomí a chuť do další práce,“ popisuje. Obrat se jí od té doby navýšil o 1300 procent.

Naší další velkou misí je podílet se na propagaci sportu a zdravého životního stylu. Rádi se stáváme partnery nejrůznějších sportovních akcí a projektů většího i menšího rozsahu. Podporujeme také řadu charitativních aktivit a často se těchto akcí účastníme i v závodním poli,“ uzavírá Bětka.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také