Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Zuzana Šedivá (16)
vložila 13.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Zuzana Šedivá (16)

Zuzana Šedivá začala podnikat už při vysoké škole jako grafička, později pracovala v reklamní agentuře či grafickém studiu. Když byla na mateřské, vrátila se k milovanému malování a začala vyrábět puzzle pro malého syna, které postupně zdokonalovala. Dnes je navrhuje a následně nechává řezat laserem z překližky a pak je ručně maluje. Věnuje se i tvorbě mandal. 

Více o podnikání Zuzany najdete tadyHlasovat pro ni můžete zde.

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Zuzanu Šedivou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Výhru bych použila na zaplacení testování a následnou certifikaci svých mandal a skládaček.

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Přesvědčit sama sebe i své nejbližší, že nejsem blázen, když se chci živit tím, co mě baví a maximálně naplňuje. A taky se do toho naplno pustit a vytrvat. Je to cesta a není to jednoduché, překážek je spousta, ale já je beru jako výzvy a zkoušky vytrvalosti. Naučila jsem se mít překážky ráda.

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Aby nejprve důkladně zvážila, jestli je to opravdu to ONO, co chce dělat a co ji hluboce naplňuje. Protože jedině silná vášeň a dlouhodobé nadšení jí pomohou překovávat nejrůznější překážky, které stoprocentně přijdou. A pak, když se do toho pustí, tak aby se nenechala ničím a hlavně nikým odradit.

Hlasovat pro Zuzanu můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 16. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také