Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Radka Zahradniková (20)
vložila 13.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Radka Zahradniková (20)

Radka Zahradniková od dětství miluje tužky, bloky, diáře nebo poznámkové bloky. Když se jí před čtyřmi lety obrátil život vzhůru nohama kvůli nemoci a musela zůstat několik let doma, začala vytvářet zápisníky a fotoalba pro sebe a svou rodinu, což byl na začátku především koníček a taky trochu terapie. Postupem času se chtěla vrátit do práce, ale částečný úvazek, který by zvládla, nebylo možné v malém městě na Severní Moravě najít. Nakonec vznikla značka Paperie, pod kterou Radka tvoří a prodává vlastní diáře, bloky či zápisníky a splnila si tak svůj sen mít vlastní firmu.

Více o podnikání Radky najdete tadyHlasovat pro ni můžete zde.

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Radku Zahradnikovou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Peníze bych použila na vydání pětiletého deníku, který v současnosti vytvářím.

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Mít vlastní firmu byl můj sen již během studií, nicméně jsem stále nedokázala překonat svůj strach z opuštění dobrého zaměstnání, vrhnutí se do neznáma a obavy z neúspěchu.

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Doporučila bych jí spojit se s jinou ženou, která již má začátky podnikání za sebou a která by jí mohla poskytnout rady do začátku.

Hlasovat pro Radku můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 20. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také