Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Pikle (13)
vložila 13.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Pikle (13)

Jana Rucká a Jitka Plevová společně založily e-shop Pikle, který nabízí české hračky a sady nejen pro děti. Jejich posledním nápadem je Sada menarche - sada pro dívky v období první menstruace.  Je o všem, co by měly dívky vědět o menstruaci a svém těle.Dává na výběr všechny menstruační pomůcky, dárek, cyklický kalendář pro dívky a mnoho dalšího. Cílem dam je, aby dívky vnímaly menstruaci jako něco pozitivního a měly se rády. 

Více o podnikání Jany a Jitky najdete tadyHlasovat pro ně můžete zde.

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Janu Ruckou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Asi bych ji použila na propagaci, marketing Sady menarche, který jsme si nyní nemohly dovolit.

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Při našem podnikání musíme často překonávat drobné provozní překážky. Dost náročné je skloubit práci s péčí o děti, ale jako ty nejtěžší (a nejnudnější ) mi připadají věci spojené s administrativou, účetnictvím...

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Aby si ujasnila, že to, v čem chce podnikat, je nejenom koníček, ale dokáže ji to i uživit. Že ji baví všechny oblasti podnikání a zvládne je. Důležitý je nápad, provedení, ale také umět vše prodat a prosadit se. Často máme problém s určením hodnoty své práce a času, tak na to nezapomínat při nacenění zboží nebo služeb. Mít sebekázeň při práci z domova a nedat podnikání všechen svůj čas. Nezapomínat na rodinu a své blízké, ale i na sebe. Podnikáním chceme získat, ne ztratit.

Hlasovat pro Pikle můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 13. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také