Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Monika Vojáčková (19)
vložila 13.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Monika Vojáčková (19)

Moniku Vojáčkovou přivedlo k podnikání závažné onemocnění krční páteře, které zanechalo trvalé následky a stalo se zlomovým okamžikem jejího života. Právě díky němu vymyslela StoneBoard, reflexologickou kamennou desku, která působí na nervová zakončení na chodidlech a tím pomáhá lepšímu prokrvení organismu a startuje samoléčebné procesy v lidském těle. Autorka desky StoneBoard mimo jiné aktivně spolupracuje i s Českou podiatrickou společností, z.s. a s předními ortopedy.

Více o podnikání Moniky najdete tadyHlasovat pro ni můžete zde.

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Moniku Vojáčkovou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Použila bych ji na proškolení a na přípravu multimediálních metodických příruček pro paní učitelky v mateřských školkách.

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Největší překážkou pro mě bylo, jak nastavit výrobní strategii tradiční ruční výroby s přírodními materiály, jak zapojit svoje produkty do „každodenního aktivního života“ školek v rámci České republiky, Slovenska a zejména vstup na zahraniční trhy západní Evropy.

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Poradila bych jí ,aby se obklopila stejně zapálenými lidmi, kteří ji budou motivovat a pomohou jí jít za svým snem. Aby se nenechala odradit, když náhodou začne docházet energie a motivace. A když už nemůže, ať se projde bosou nohou po reflexologické kamenné desce StoneBoard.

Hlasovat pro Moniku můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 19. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také