Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Monika Srovnalová (15)
vložila 13.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Monika Srovnalová (15)

Monika Srovnalová měla velký sen – ušít si vlastní svatební šaty. Je sice vyučená dámská krejčová, ale nikdy neměla možnost vyzkoušet si něco tak náročného. Když se jí sen splnil a blížila se ke konci vlastních šatů, bylo jí to strašně líto. Díky tomu přišla na to, že by se chtěla tvorbou svatebních šatů živit. V současné době podniká v tomto oboru už dva roky a nevěsty pořád přibývají. Šití je pro ni nejenom podnikání, ale i koníček a hlavně práce, kterou dělá s láskou.

Více o podnikání Moniky najdete tadyHlasovat pro ni můžete zde.

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Moniku Srovnalovou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Výhru bych využila na nákup materiálu na moji úplně první vysněnou kolekci svatebních šatů. Konečně by mi mé nápady neležely jen na papíře v šuplíku.

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Mou úplně největší překážkou byly hlavně prostory. Na začátku jsem šila v malé provizorní dílně doma, kde jsem měla jen kufříkový stroj. Postupem času jsem si ale díky narůstajícímu počtu zakázek mohla pořídit profi stroje a také větší dílnu.

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Pokud máte dobrý nápad s čím prorazit, určitě do toho jděte. Chce to spoustu síly a času, ale když to vyjde, tak je to to nejlepší, co Vás mohlo potkat.

Hlasovat pro Moniku můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 15. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také