Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Made for Moms (10)
vložila 13.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Made for Moms (10)

Monika Rummler a Markéta Šťastná jsou dlouholeté přítelkyně, maminky a v současnosti i obchodní partnerky, společně totiž nastartovaly projekt Made for Moms. V těhotenství a následně v mateřství si uvědomily, že většina přátel či kolegů obdarovává těhotné ženy a maminky hlavně dárky pro jejich děti. Když se snažily najít vhodnou alternativu dárku přímo pro maminky, nenašly nikoho, kdo by se tomu věnoval, tak založily vlastní značku Made for Moms. Ta má za cíl hýčkání maminek funkčními, šetrnými, designovými a unikátními produkty. 

Více o podnikání dam najdete tadyHlasovat pro ně můžete zde.

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Made for Moms

1.) Na co byste použily výhru 10 000 korun?

V tuto chvíli aktivně pracujeme na tom, abychom se mohly konečně osobně setkat s našimi zákaznicemi na nadcházejícím minifestivalu. Částku bychom využily na výzdobu a hýčkání maminek na našem stánku.  

2.) Jakou největší překážku jste musely ve svém podnikání překonat?

Naším největším nepřítelem je čas a vzdálenost. Každá žijeme na jiném kontinentu a denně se musíme poprat s časovým rozdílem a faktem, že nejen pracovní povinnosti, ale také radosti prožíváme na dálku.

3.) Co byste poradily ženě, která o podnikání uvažuje?

Pokud se bojíte jít do společného podnikání, nemusíte. Je to stereotypní názor. My v tom vidíme pouze pozitiva. Skvěle se doplňujeme a vzájemně se podporujeme. Postavte základy na upřímnosti, důvěře a společném cíli.

Hlasovat pro Moniku a Markétu můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 10. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také