Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Jana Kuntošová (7)
vložila 13.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Jana Kuntošová (7)

Vesnické dobroty vznikly nenápadně. Nápad se zrodil v hlavě Jany Kuntošové, když viděla, že ovoce na statku, který patří rodině manžela, zůstává nevyužité. Zkusila tedy dary přírody využít – z jablek udělala mošt, švestky usušila a vyrobila pár džemů pro kamarády. O produkty byl zájem a z koníčku se stalo podnikání. Dnes vyrábí přes 13 druhů bylinkových sirupů, 15 druhů džemů, chutney a k tomu suší bylinky.

Více o podnikání Jany najdete tadyHlasovat pro ni můžete zde.

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Janu Kuntošovou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Výhru bych použila na rozšíření kapacity sušárny bylin.

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Najít si svou vlastní cestu v tom, co chci dělat.

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Ať to zkusí v malém. Ať otestuje svůj výrobek nebo službu bez větších investic. Ať jde pomalu, ale jistě a neustále se učí.

Hlasovat pro Janu můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 20. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také