Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Helena Dokoupilová (3)
vložila 14.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Helena Dokoupilová (3)

Helena Dokoupilová si svým podnikáním plní sny. Už odmala velmi ráda cestovala a dnes je majitelkou cestovní agentury Moje volno. Svou lásku k cestování tak může předávat svým klientům, pro které vybírá země i hotely, kde budou spokojení a šťastní. Podle Heleny na cestách získáváme jiný pohled na život a především cenný odstup.

Více o podnikání Heleny najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Helenu Dokoupilovou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Pokud bych se „probojovala“ až do TOP 10 a obdržela výhru 10 000 Kč, investovala bych ji především do rozvoje podnikání a sebevzdělávání. Cestovní kanceláře organizují pro své nejlepší autorizované prodejce tzv. infocesty. Tyto studijní pobyty spočívají v návštěvách konkrétních lokalit, prohlídkách tamních hotelů a popovídání si s managementem hotelu. Především zde získám vlastní názor na hotel a mohu objektivně posoudit, zda skutečnost odpovídá tomu, co je uvedeno v katalogu. Není totiž nad osobní zkušenost. Tyto velmi cenné informace dále předávám klientům a čerpám z nich při mé práci.

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Nebudu zde zmiňovat otřepené fráze typu přebujelá byrokracie, velká konkurence atd., s tím vším jsem počítala. Pro mne osobně je stále největší překážka to, že den má pouze 24 hodin. Jak ráda bych pracovala, předkládala nabídky vytvořené každému na míru, s klienty si povídala a vše zvládala s odpovědností mně vlastní a především teď hned okamžitě, ale nedá se stihnout všechno. Průběžně si připravuji seznam úkolů na následující dny, abych na nic a na nikoho nezapomněla a všichni jsme byli spokojeni.

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Určitě podnikat začněte. Je to ta nejlepší forma seberealizace a splnění svého snu. Ale nezapomeňte, že budete potřebovat silnou oporu ve své rodině, partnerovi. Udělejte si byznys plán a dobrou finanční strategii. Pravděpodobně se totiž ze začátku ocitnete v červených číslech, ať máte finanční rezervu do budoucna. Ale jděte do toho. Držím nám všem palce!

Hlasovat pro Helenu můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 3. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také