Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Edita Bízová (2)
vložila 14.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Edita Bízová (2)

Edita Bízová má vlastní fotografický ateliér, ve kterém nabízí komplexní zážitek z focení, který si jinak užívají jen modelky a herečky. Začíná se líčením, úpravou vlasů a pokračuje se stylingem, včetně zapůjčení nádherných šatů. Fotky pak tiskne v muzejní kvalitě tak, aby vydržely i pro další generace. Spolu s manželem si navíc pronajali budovu přiléhající k ateliéru, kde pořádají kulturní akce, koncerty a promítání. 

Více o podnikání Edity najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Editu Bízovou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Peníze bych použila na realizaci svého vysněného fotografického projektu, který bude plný pohádkových fotek, květin a krásných šatů. Jeho podstatou je ale idea (a citát) G.K. Chestertona, že pohádky jsou pravdivé ne proto, že nám říkají, že draci existují, ale proto, že nám říkají, že draky lze porazit. Tahle myšlenka mě celý život inspiruje a je čas se podívat na to, jak ji dokážu ztvárnit ve fotkách. Z výsledných fotografií bych ráda udělala výstavu a pokud se zadaří, vydala bych z nich i knihu.

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Takovou, kterou překonávám pořád - samu sebe, vlastní strachy a bloky. Jsem fotografka a jako kreativec a umělec jsem to já, kdo musí být nejlepší verzí sama sebe, pokud chce něčeho dosáhnout. Musela jsem překonat strach z toho začít a živit se focením naplno. Přestat se vymlouvat na to, že něco "nejde". Začít svou práci aktivně propagovat. Naučit se pracovat s odmítnutím a pocitem, že člověk není dost dobrý, nenechat se paralyzovat strachem z "co kdyby". A hlavně - nevzdávat se. Po čase mi totiž došlo, proč mě ten citát G. K. Chestertona tak fascinuje - ten drak, kterého lze porazit, jsme často my sami.

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Aby dělala to, co miluje celým svým srdcem, nenechala se zastavit vlastními strachy a našla cestu, jak svůj sen splnit. A  když selže, tak aby se zvedla, zapracovala na sobě a hledala cestu za svým snem dál. A aby nevěřila na zkratky.

Hlasovat pro Editu můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 2. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také