Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Andrea Fejtková (4)
vložila 14.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Andrea Fejtková (4)

Prvním impulzem ke šperkové kreativní tvorbě pro Andreu Tanaki Fejtkovou bylo, když jí kamarádka přinesla pár korálků a drátky a ukázala jí, jak se vyrábí bižuterie. Brzy jí ale chyběla možnost větší kreativity, tak začala doma v kuchyni čarovat s pájkou a cínem – právě tak vznikl tzv. Smůložer, který se pak stal vlajkovou lodí jejího podnikání pod pseudonymem TANAKI. Kromě tvorby šperků se věnuje i malbě, grafice, face a bodypaintingu. 

Více o podnikání Andrey najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Andreu Fejtkovou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Za výhru bych si koupila vyřezávací plotr, abych si mohla sama vyrábět dárkové tašky a krabičky na šperky z recyklovaného materiálu.

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Nejtěžší je asi zvyknout si na dílčí neúspěchy, slepé cesty a omyly, kterými si každý podnikatel musí procházet. Na to, že i když se snažíte a dáte do toho všechno, tak to prostě někdy neklapne, je třeba se oklepat a zkusit to znovu a znovu. Největší překážkou je vlastní mysl, která nevěří, že umíte létat.

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Poradila bych hlavně začít. Klidně v malém a postupně. Nevzdávat se a nenechat se odradit.

Hlasovat pro Andreu můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 4. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také