Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Lucie Kunčarová (6)
vložila 13.9.2018
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Lucie Kunčarová (6)

Na začátku podnikání Lucie Kunčarové byl plenkový dort pro bratra, který ale nevydržel cestu autem. Nakonec se z pokusu o dárek stal splněný sen o vlastním podnikání. Lucie nyní vyrábí nejrůznější typy dortůNEdortů k různým příležitostem, můžete si ho nechat sestavit v podstatě z čehokoliv, fantazii se meze nekladou. Jejím cílem je dělat lidem radost.

Více o podnikání Lucie najdete tadyHlasovat pro ni můžete zde.

Jak může Raiffeisenbank podpořit i vaše podnikání se dozvíte tady.

3 otázky pro Lucii Kunčarovou

1.) Na co byste použila výhru 10 000 korun?

Případnou výhru bych přidala k financím, za které máme v plánu pořídit vyšívací stroj, díky kterému naše podnikání posuneme o kus dál.

2.) Jakou největší překážku jste musela ve svém podnikání překonat?

Zatím jsem zdolala několik menších překážek, tou největší je pro mě asi administrativní zátěž spojená s podnikáním (ale není to nic nepřekonatelného). Další překážky si asi dělám hlavně sama sobě - měla bych se naučit, že nemusím všechno zvládnout sama a nezasekávat se na maličkostech.

3.) Co byste poradila ženě, která o podnikání uvažuje?

Aby se nebála a zkusila to, začala klidně pomalu, neměla strach říct si o radu zkušenějším. Ať už na mateřské, s dítětem nebo bez dítěte, podnikání vám může přinést svobodu a hlavně je to dobrá šance, jak dělat to, co vás opravdu bude bavit.

Hlasovat pro Lucii můžete ve dnech 15. 9. - 5. 10. 2018 pod pořadovým číslem 6. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 10. 10. 2018 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také