O ženách, které dělají to, co milují
PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Tereza Barteková (2)
vložila 5.9.2017
309 Your IP address (2a00:1ed0:17::9337) is not a member of allowed address range. Please, visit https://stream.exchange.cz, logon to your account and add this IP address to the list of allowed servers.

PODNIKAVÁ ŽENA ROKU: Tereza Barteková (2)

Tereza Barteková se začala podnikání věnovat už na vysoké škole. Založila tehdy hned několik projektů  zaměřených především na geek a sci-fi komunitu. Právě díky penězům, které vydělala, mohla rozjet e-shop pro geeky s vlastním skladem RealGeek.cz. Jako první ve střední Evropě přitom dokázala rozpoznat potenciál youtuberů a od roku 2012 se zaměřuje na jejich merchendising. Zároveň pořádá i dětské tábory s youtubery.

3 otázky pro Terezu Bartekovou

1.) Pokud se dostanete do top 10, na co plánujete použít výhru 10 000 korun?

Asi bych si pořídila nový objektiv na foťák nebo něco podobného, co v práci využiji, ale obyčejně bych si to nekoupila, abych se nerozmazlovala.

2.) Co chcete se svým podnikáním dokázat?

V RealGeeku chceme dokázat to, co většina podnikatelů ve své firmě: poskytovat fér služby našim partnerům - youtuberům a zároveň společně s nimi vyrábět super produkty pro všechny ostatní. Na našich táborech pro moderní děti - Geek Campech se zase snažíme přinášet účastníkům zážitky, které jen tak nezapomenou a hlavně je nikde jinde nezískají. Proto se hodně zaměřujeme jak na soutěže a zábavné venkovní eventy, tak i na vybavení tábora moderními technologiemi, virtuální realitou a podobně. Zároveň jedním ze vzdálenějších cílů Geek Campu je naučit zábavnou formou návštěvníky týmové spolupráci a hlavně zamýšlení se nad událostmi a jejich příčinami.

3.) Co byste poradila ženě, která váhá, zda se pustit do podnikání?

Podle mě není podnikání o tom, jestli se do něj chce pustit žena, nebo muž. Ale spíš o tom, jestli ten člověk má dostatečný vnitřní drive, motivaci a výdrž se do něčeho pustit a makat na tom dlouhodobě, i když není jisté, jestli se to podaří, jestli ho to dokáže finančně zajistit a jestli vůbec rozumí tomu, co chce dělat. Takže jestli máte odhodlání a je pro vás podnikání i o něčem dalším, než jenom o vizi velkých peněz, tak má cenu se do toho pustit.

Více o podnikání Terezy najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.

Hlasovat pro Terezu můžete ve dnech 6. – 25. 9. pod pořadovým číslem 2. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 10. 2017 v rámci Dne podnikatelů ČR.

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také